این ویکی‌هاو به ‌تو یاد می‌دهد چگونه ویدئو‌‌های یو‌تیوب را در کامپیوتر، گوشی یا تبلت دانلود کنی. دانلود‌کردن اغلب ویدئو‌های یوتیوب غیرقانونی نیست اما اگر از برنامه‌های شخص سوم دیگری برای انجام این کار استفاده کنی، مقررات و شرایط استفاده از خدمات گوگل نقض خواهد شد.[۱]

روش 1
روش 1 از 4:
با استفاده از Y2Mate در کامپیوتر، گوشی یا تبلت

 1. 1
  آدرس https://www.youtube.com را در یک مرورگر وب باز کن. این کار را می‌توانی با استفاده از هر‌یک از مرور‌گر‌های داخل کامپیوتر، گوشی یا تبلت انجام بدهی.
 2. 2
  روی ویدئویی که می‌خواهی دانلود کنی کلیک کن. با انجام این کار ویدئوی مورد‌نظر پخش می‌شود.
 3. 3
  آدرس URL ویدئو را کپی کن. برای انجام این کار روی آدرس وبی که در بالای مرورگر قرار دارد کلیک کن یا ضربه بزن؛ با انجام این کار آدرس مورد‌نظر انتخاب می‌شود. روی آدرس انتخاب‌شده کلیک راست کن (یا در صورت استفاده از تبلت یا گوشی، ضربه بزن و نگه‌دار) تا یک منو باز شود. حالا روی گزینه‌ی Copy کلیک کن یا ضربه بزن.
 4. 4
  آدرس https://y2mate.com را در یک مرورگر وب باز کن. خدمات رایگان این وب‌سایت امکان دانلود فایل‌های صوتی یا ویدئویی را از یوتیوب فراهم می‌کند.
  • خدمات این سایت رایگان است اما حاوی تبلیغات زیادی است. اگر پنجره‌ای باز شد و از تو خواست چیزی را نصب کنی، آن را ببند.
  • از این روش می‌توانی در تمام وب‌‌سایت‌هایی که امکان دانلود از یوتیوب را فراهم می‌کنند استفاده کنی. اگر برای پیدا‌کردن وب‌سایت‌های مطمئن به ‌کمک احتیاج داشتی، عبارت "youtube download site" (‌سایت‌ دانلود یوتیوب) را در گوگل جستجو کن و از بین نتایج جستجو، لینک‌هایی را که رتبه‌‌ی بالا‌تری دارند انتخاب کن.
 5. 5
  آدرس ‌URL کپی‌شده را الصاق کن. برای انجام این کار روی نوار "Search or paste link here" (لینک را در اینجا جستجو یا الصاق کن) کلیک راست کن (یا ضربه بزن و نگه‌دار) و بعد گزینه‌ی Paste (الصاق) را انتخاب کن.
 6. 6
  روی Start (شروع) کلیک کن. دکمه‌ی صورتی رنگ این گزینه در کنار آدرس URL قرار دارد. با انجام این کار، محتویات صفحه‌ی وب به‌روز‌رسانی می‌شود.
 7. 7
  روی دکمه‌ی Download (بارگیری) در کنار قالب مورد‌نظرت کلیک کن. اگر می‌خواهی ویدئویی را دانلود کنی، یکی از لینک‌های سبز رنگ Download (بارگیری) را که در کنار نوع و سایز فایل مورد‌نظرت قرار دارد انتخاب کن. اگر می‌خواهی فقط صدا را دانلود کنی، روی زبانه‌ی Audio (صدا) کلیک کن و از بین گزینه‌های موجود، یکی را انتخاب کن.
  • اگر می‌خواهی حجم فایل کمتر باشد، گزینه‌هایی را که وضوح پایین‌تری دارند انتخاب کن.
  • گزینه‌های کیفیت هر ویدئویی متفاوت است. اگر ویدئویی خیلی طولانی باشد، ممکن است نتوانی آن را با کیفت HD که وضوح بالایی دارد دانلود کنی.
 8. 8
  ویدئو یا فایل صوتی را در کامپیوتر ذخیره کن. اگر دانلود فایل به‌طور خودکار شروع نشد، دستورالعمل‌های روی صفحه‌ را برای ذخیره‌ی فایل دنبال کن.

روش 2
روش 2 از 4:
با استفاده از برنامه‌ی VLC Player در کامپیوتر

 1. 1
  با استفاده از کامپیوتر به آدرس https://www.youtube.com برو. اگر برنامه‌ی VLC Media Player را در کامپیوتر داشته باشی، می‌توانی از آن برای دانلود وید‌ئو‌های یوتیوب استفاده کنی. برای شروع، یوتیوب را در مرورگر کامپیوتر جستجو کن.
  • اگر برنامه‌ی VLC Player را نداری، می‌توانی آن را از آدرس https://www.videolan.org دانلود کنی یا از روش دیگری استفاده کنی.
  • این روش برای دانلود بیشتر ویدئو‌ها قابل‌انجام است ولی ممکن است هنگام دانلود بعضی از ویدئو‌ها، پیغام خطای "Your input can't be opened" (داده‌‌های ورودی شما قابل باز‌شدن نیستند) نمایش داده شود.[2]
  • اگر ویدئویی پخش نمی‌شود به این علت است که ویدئو دارای محتوایی با قانون حق نسخه‌برداری وتکثیر است و یوتیوب موقعیت مکانی آن را در وب محدود کرده است. تنها راه برای دور‌زدن این مسئله استفاده از وب‌سایت‌هایی که از این قوانین تبعیت نمی‌کنند (مثل mpgun.com) یا یک برنامه‌ی کامپیوتری دیگر است.
 2. 2
  ویدئویی را که می‌خواهی دانلود کنی باز کن. برای پیداکردن ویدئو می‌توانی از نوار جستجوی "Search" (جستجو) که در بالای صفحه است استفاده کنی. بعد از اینکه ویدئوی موردنظر را انتخاب کردی، بلافاصله شروع به پخش‌شدن می‌کند.
 3. 3
  آدرس URL ویدئو را کپی کن. این کار را می‌توانی با انتخاب آدرس URL از نوار بالای مرورگر و فشاردادن کلید‌های Ctrl+C (در کامپیوتر‌) یا C+ Command (در مک) انجام بدهی.
 4. 4
  برنامه‌ی VLC Player را باز کن. این برنامه را می‌توانی در منوی Start (شروع)‌ کامپیوتر‌های ویندوزی یا پوشه‌ی Applications (برنامه‌ها) در مک پیدا کنی. آیکون این برنامه به‌شکل یک استوانه‌‌ی ترافیکی نارنجی رنگ است.
  • اگر این برنامه را نداری، می‌توانی آن را از https://www.videolan.org دانلود کنی. برنامه‌ی VLC یک برنامه‌ی پخش‌ ویدئوی متن‌باز است که بسیاری از ویژگی‌های کاربردی پخش انواع فایل‌ها را دارد.
 5. 5
  یک network stream جدید باز کن. Network streams (ویژگی تماشای محتوای آنلاین) این امکان را فراهم می‌کند تا بتوانی محتوای صوتی یا تصویری موردنظرت را از داخل مروگر در برنامه‌ی VLC پخش کنی. مراحل انجام این کار در سیستم‌عامل‌های ویندوز و مک کمی متفاوت است:
  • در ویندوز: ‌روی Media (رسانه‌) کلیک کن و سپس روی Open Network Stream (بازکردن ویژگی تماشای محتوای آنلاین) کلیک کن.
  • در مک:‌ روی File و سپس Open Network (بازکردن شبکه) ‌کلیک کن.
 6. 6
  آدرس URL ویدئوی یوتوب را داخل کادر الصاق کن. روی کادر متنی "Please enter a network URL" (لطفاً یک آدرس URL وارد کنید) کلیک کن و کلید‌‌های Ctrl+V را در ویندوز یا V+ Command را در مک فشار بده.
 7. 7
  روی دکمه‌ی Play (پخش‌کردن) در کامپیوتر شخصی یا Open (باز‌کردن) در مک کلیک کن. با انجام این کار ویدئوی یوتیوب موردنظر در برنامه‌ی VLC باز می‌شود.
  • اگر نمی‌توانی هیچ‌کدام از ویدئو‌های یوتیوب را باز کنی، برنامه‌ی VLC را به آخرین نسخه به‌روز‌رسانی کن و دوباره تلاش کن.
  • اگر بعد از به‌روز‌رسانی، باز هم نتوانستی هیچ‌کدام از ویدئو‌های یو‌تیوب را باز کنی، متنی را که در این صفحه‌ قرار دارد کپی کن و آن را در یک Notepad یا TextEdit جدید الصاق کن. فایل را به‌صورت "youtube.lua" ذخیره کن. در ویندوز، در در مرورگر فایل به آدرس "C:\Program Files (x86)\VideoLAN\VLC\lua\playlist" برو. در مک،‌ در قسمت Applications (برنامه‌ها) روی VLC.app کلیک راست کن و روی Show Contents (نمایش محتوا‌ها) کلیک کن. سپس به آدرس "/MacOS/share/lua/playlist" برو. فایل "youtube.lua" را حذف کن و آن را با نسخه‌ی جدید فایل که ذخیره‌ کرده‌ای جایگزین کن.[3]
 8. 8
  اطلاعات کدک‌ ویدئو را پیدا کن. برای انجام این کار:
  • در ویندوز:‌ ابتدا روی Tools (ابزار‌ها) و سپس روی Codec Information (اطلاعات کد‌ک) ‌کلیک کن.
  • در مک:‌ ابتدا روی Window (پنجره) و سپس روی Media Information (اطلاعات رسانه‌) کلیک کن.
 9. 9
  محتوای کادر "Location" (محل) را کپی کن. در پایین پنجره، یک آدرس طولانی خواهی دید که باید آن را کپی کنی. کل آدرس را انتخاب کن و مراحل زیر را برای کپی‌کردن انجام بده:
  • در ویندوز:‌ روی آدرس انتخاب‌شده کلیک راست کن و روی گزینه‌ی Copy کلیک کن.
  • در مک:‌ روی کادر متنی کلیک راست کن و روی گزینه‌ی Open URL (آدرس اینترنتی را باز کن) کلیک کن.
 10. 10
  آدرس URL کپی‌شده را در مروگر الصاق کن و کلید Enter (ورود) را فشار بده. اگر از مک استفاده می‌کنی، می‌توانی این مرحله را نادیده بگیری زیرا ویدئو باید خودش در مرورگر باز شده باشد. اگر از ویندوز استفاده می‌کنی، یک زبانه‌ی جدید را در مرورگر باز کن، روی نوار آدرس کلیک راست کن و روی گزینه‌ی Paste (الصاق) کلیک کن.
 11. 11
  روی ویدئو کلیک راست کن و گزینه‌ی Save video as (ذخیره به‌عنوان) را انتخاب کن. با انجام این کار پنجره‌ی "Save" (ذخیره) در کامپیوتر باز می‌شود.
 12. 12
  ویدئو را دانلود کن. روی ویدئوی موردنظر در مرورگر کلیک راست کن و از منوی کشویی باز‌شده، گزینه‌ی Save video as (ذخیره‌ی ویدئو به‌عنوان) را انتخاب کن. ویدئو با اسم "videoplayback" و با قالب MP4 شروع ‌به دانلود‌شدن می‌کند.
 13. 13
  محلی را برای ذخیره‌ی فایل انتخاب کن و روی Save (ذخیره) کلیک کن. با انجام این کار ویدئو در کامپیوترت دانلود می‌شود. وقتی دانلود انجام شد،‌ می‌توانی با دو بار کلیک روی فایل، آن را ببینی.

روش 3
روش 3 از 4:
با استفاده از برنامه‌ی 4K Video Downloader در کامپیوتر

 1. 1
  برنامه‌ی 4K Video Downloader را دانلود و نصب کن. آدرس https://www.4kdownload.com/products/product-videodownloader را داخل مرورگر کامپیوتر باز کن و روی Get 4K Video Downloader (دریافت دانلود‌کننده‌ی ویدئویی 4K) که در سمت چپ صفحه قرار دارد کلیک کن. با انجام این کار فایل نصب برنامه‌ی 4K Video Downloader روی کامپیوتر دانلود خواهد شد.
  • برنامه‌ی 4K Video Downloader برای ویندوز و مک موجود است.[4]
 2. 2
  برنامه‌ی 4K Video Downloader را نصب کن. وقتی دانلود فایل نصب برنامه‌ی 4K Video Downloader تمام شد، می‌توانی مراحل زیر را برای نصب برنامه دنبال کنی:
  • در یندوز:‌ روی فایل نصب برنامه دو بار کلیک کن و وقتی از تو خواسته شد، روی Yes (بله) کلیک کن و دستورالعمل‌های روی صفحه‌ را دنبال کن.
  • در مک:‌ روی فایل نصب برنامه دو بار کلیک کن، درصورت نیازverify the installation (تایید نصب برنامه‌) را انجام بده،‌ روی آیکون برنامه‌ی 4K Video Downloader کلیک کن و آن را به‌سمت پوشه‌ی "Applications" (برنامه‌ها) بکش. دستورالعمل‌های روی صفحه‌ را دنبال کن تا مراحل نصب به پایان برسد.
 3. 3
  https://www.youtube.com را در یک مرورگر وب باز کن.
 4. 4
  ویدئویی را که می‌خواهی دانلود کنی باز کن. با انجام این کار،‌ ویدئو شروع به پخش‌شدن می‌کند.
 5. 5
  آدرس ویدئو را کپی کن. روی نوار آدرس ویدئو که دربالای پنجره‌ی مرورگر است کلیک کن و کلید‌های Ctrl+A (در ویندوز) و A+ Command (در مک) را هم‌زمان فشار بده تا آدرس ویدئو به‌صورت کامل انتخاب شود؛ سپس کلید‌های Ctrl+C یا C+ Command را فشار بده تا آدرس انتخاب‌شده کپی شود.
 6. 6
  برنامه‌ی 4K Video Downloader را دانلود کن. اگر برنامه‌ی 4K Video Downloader بعد از نصب، به‌صورت خودکار اجرا نشد، روی لینک برنامه در منوی Start (شروع) در ویندوز یا پوشه‌ی Applications (برنامه‌ها)‌ در مک کلیک کن.
 7. 7
  روی Paste Link (الصاق لینک) کلیک کن. این دکمه در گوشه‌ی سمت چپ و بالای پنجره‌ی 4K Video Downloader قرار دارد. باانجام این کار لینک کپی‌شده در برنامه‌ی 4K Video Downloader الصاق می‌شود.
 8. 8
  از منوی "Format" (قالب‌) یکی از قالب‌های ویدئویی را انتخاب کن. اگر در لیست‌ گزینه‌های کیفیت ویدئویی که از 4K پشتیبانی می‌کند، "4K" را پیدا نمی‌کنی، قالب ویدئو را از MP4 به MKV تغییر بده؛ معمولاً با انجام این کار، گزینه‌ی 4K ظاهر می‌شود.
 9. 9
  یکی از کیفیت‌های ویدئویی را انتخاب کن. به‌صورت پیش‌فرض، بالاترین کیفیت ویدئو‌یی ممکن انتخاب می‌شود ولی اگر کامپیوترت بالاترین کیفت ویدئویی را پشتیبانی نمی‌کند،‌ می‌توانی کادر کیفیت‌های دیگر (مثل 1080p) را انتخاب کنی.
  • برای مثال، صفحه‌نمایش‌ بسیاری از لپ‌تاپ‌ها، ویدئو‌های 4K را پشتیبانی نمی‌کند، به این معنی که دانلود ویدئو با کیفیت 4K برای این لپ‌تاپ‌ها بی‌معنی است.
 10. 10
  روی دکمه‌ی Download (بارگیری) کلیک کن. این دکمه در پایین صفحه قرار دارد. با انجام این کار ویدئوی موردنظرت در کامپیوتر دانلود می‌شود.
 11. 11
  محل ذخیره‌ی ویدئو را باز کن. بعد از اینکه ویدئو دانلود شد، روی آن کلیک راست کن و از منوی کشویی باز‌شده گزینه‌ی Show in Folder (نمایش در پوشه) را انتخاب کن. با انجام این کار یک مرورگر فایل (در ویندوز)‌ یا فایندر (در مک) باز می‌شود و می‌توانی با دو بار کلیک روی ویدئوی دانلود‌شده، آن را با پخش‌کننده‌ی ویدئویی موردنظرت اجرا کنی.
  • اگر از مک استفاده می‌کنی، دکمه‌ی Ctrl را فشار بده و هم‌زمان روی فایل ویدئویی کلیک کن تا منوی کلیک راست نمایش داده شود.

روش 4
روش 4 از 4:
با استفاده از برنامه‌ی KeepVid در آیفون یا آی‌پد

 1. 1
  اسناد را با استفاده از برنامه‌ی Readdle در آی‌پد یا آی‌فون نصب کن. روش دانلود فایل‌ها در آیفون یا آی‌پد کمی سخت است بنابراین برای انجام این کار به برنامه‌ی Readdle نیاز داری. روش دریافت این برنامه‌ به این صورت است:
  • برنامه‌ی App Store (فروشگاه برنامه‌ها) را باز کن.
  • روی آیکون Search (جستجو) در گوشه‌ی سمت راست و پایین صفحه‌ بزن.
  • عبارت readdle را در نوار جستجوی بالای صفحه‌ تایپ کن و روی Search (جستجو) بزن.
  • روی GET (دریافت) یا آیکونی که به‌شکل یک ابر است و کنار "Documents by Readdle" قرار دارد ضربه بزن. آیکون این برنامه به‌شکل یک "D" خاکستری است که قسمت‌هایی از آن زرد و سبز هستند.
  • دستورالعمل‌های روی صفحه‌ را دنبال کن.
 2. 2
  برنامه‌ی یوتیوب را در آیفون یا آی‌پد باز کن. آیکون این برنامه به رنگ سفید است و یک مستطیل قرمز و یک مثلث سفید داخل آن قرار دارند.
 3. 3
  ویدئویی را که می‌خواهی دانلود کنی باز کن. برای جستجو، روی ذره‌بین بالای صفحه‌ بزن یا برای دیدن وید‌ئو‌هایی که ذخیره کرده‌ای، روی Library (کتابخانه)‌ که در گوشه‌ی سمت راست و پایین صفحه‌ است بزن. بعد از اینکه ویدئو را باز کردی، بلافاصله شروع به پخش‌شدن می‌کند.
 4. 4
  روی Share (اشتراک‌گذاری)‌ بزن. آیکون این گزینه به‌شکل یک پیکان است و زیر عنوان ویدئو قرار دارد. با انجام این کار گزینه‌‌های اشتراک‌گذاری متعددی نمایش داده می‌شوند.
 5. 5
  روی Copy link بزن. این گزینه یک آیکون خاکستری با دو مستطیل که روی هم قرار گرفته‌اند است و در ردیف پایین آیکون‌ها قرار دارد. با انجام این کار لینک ویدئو در حافظه‌ی موقت آیفون یا آی‌پد ذخیره می‌شود.
 6. 6
  برنامه‌ی Documents (اسناد) را باز کن. آیکون این برنامه به‌شکل یک "D" خاکستری رنگ است که قسمت‌هایی از آن زرد و سبز هستند. این برنامه باید آخرین آیکون در لیست برنامه‌های صفحه‌ی اصلی باشد.
  • ازآنجایی‌ که اولین بار است از این برنامه استفاده می‌کنی، وقتی از تو خواسته شد، روی Continue (ادامه) بزن و دستورالعمل‌های نمایش‌داده‌شده را دنبال کن تا به صفحه‌ای که در بالای آن عبارت "Documents" (اسناد) نوشته شده است برسی.
 7. 7
  روی آیکون آبی‌ رنگ قطب‌نما بزن. این آیکون در گوشه‌ی سمت راست و پایین صفحه‌ی "Documents" (اسناد) قرار دارد. با انجام این کار یک مرورگر‌ وب باز می‌شود.
 8. 8
  آدرس https://keepvid.pro را در مرورگر باز کن. برای انجام این‌کار، آدرس URL را در نوار "Go to this address" (برو به این آدرس) بالای صفحه‌ تایپ کن و روی Go (رفتن) بزن.
 9. 9
  روی کادر "Enter Link" (لینک را وارد کن) بزن. با انجام این کار صفحه‌کلید نمایش داده می‌شود.
 10. 10
  روی کادر "Enter Link" (لینک را وارد کن) بزن و نگه‌دار. بعد از چند ثانیه گزینه‌‌های "Select All" (انتخاب همه) و "Paste" (الصاق) نمایش داده می‌شوند.
 11. 11
  روی Paste (الصاق) بزن. لینک یوتیوبی که کپی کرده بودی داخل کادر خالی نمایش داده می‌شود.
 12. 12
  روی دکمه‌ی آبی رنگ Download Now (الان دانلود کن) بزن. برنامه‌ی Keepvid، ویدئوی مورد‌نظرت را شناسایی کرده و گزینه‌‌های مختلفی را برای دانلود آن در اختیارت قرار می‌دهد.
 13. 13
  به پایین صفحه برو و روی Best Download (بهترین دانلود) بزن. دکمه‌ی آبی رنگ این گزینه زیر گزینه‌ی مربوط به مدت ویدئو قرار دارد. با انجام این کار پنجره‌ی "Save File" (ذخیره‌ی فایل) نمایش داده می‌شود.
  • اگر می‌خواهی حجم فایلی که دانلود می‌کنی کمتر باشد، می‌توانی به‌جای گزینه‌ی بالا، روی Download Other Formats (دانلود سایر قالب‌ها) بزنی و قالب دیگری را انتخاب کنی.
 14. 14
  اسم فایل را تغییر بده (اختیاری)‌ و روی Done (انجام‌شده) بزن. با انجام این کار ویدئو در آیفون یا آي‌پد دانلود می‌شود. وقتی دانلود ویدئو تمام شد، به صفحه‌ی اصلی اسناد برنامه‌ی Readdle بر می‌گردی.
 15. 15
  پوشه‌ی Readdle را به برنامه‌ی Files اضافه کن. اگر پوشه‌ی برنامه‌ی Readdle را به برنامه‌ی Files اضافه کنی، می‌توانی به‌راحتی به ویدئو‌های دانلود‌شده دسترسی پیدا کنی. روش انجام این کار به‌صورت زیر است:
  • برنامه‌ی Files (پوشه‌ی آبی رنگ) را در صفحه‌ی اصلی باز کن. این برنامه ممکن است داخل پوشه‌ی دیگری قرار داشته باشد.
  • روی Browse (مرورکردن) در پایین صفحه بزن.
  • روی Edit (ویرایش) در گوشه‌ی سمت راست و بالای صفحه بزن.
  • دکمه‌ی "Documents" (اسناد) را بکش تا فعال (سبز رنگ) شود .
  • روی Done (انجام‌شده) در گوشه‌ی سمت راست و بالای صفحه‌ بزن.
  • حالا می‌توانی با استفاده از برنامه‌ی Files به ویدئو‌هایی که با برنامه‌ی Documents by Readdle (اسناد توسط Readdle) دانلود شده‌اند دسترسی پیدا کنی.
 16. 16
  ویدئو‌های دانلود‌شده را تماشا کن. برای تماشای ویدئو‌های دانلود‌شده مراحل زیر را دنبال کن:
  • برنامه‌ی Files را باز کن.
  • روی Browse (مرور‌کردن) بزن.
  • روی Documents (اسناد) بزن.
  • روی Downloads (بارگیری‌ها) بزن.
  • برای تماشای ویدئوی مورد‌نظرت، روی آن ضربه بزن.

نکات

 • اگر یک موزیک‌ویدئو را با قالب MP3 دانلود کنی، آن فایل به‌صورت فایل موسیقی ذخیره می‌شود. همچنین ممکن است کیفیت فایل موسیقی خیلی خوب نباشد زیرا آن را از یک فایل ویدئویی دانلود کرده‌ای و نه یک فایل موسیقی با کیفیت بالا.
 • صبور باش! مدت‌زمان دانلود یک فایل ویدئویی ممکن است بسته به سرعت اینترنت، دو تا سه دقیقه طول بکشد.

هشدارها

 • ازآنجایی‌ که شرکت‌ها مالک حقوقی ویدئو‌ها و موسیقی‌هایی هستند که دانلود می‌کنی، ممکن است دانلود یک موسیقی و ویدئو‌ی خاص موجب نقص قوانین مالکیت معنوی آن شود. اگر نمی‌‌خواهی این قوانین را نقض کنی، فایل‌ها را فقط با اجازه‌ی مالک محتوا از یوتیوب دانلود کن. در غیر این صورت ممکن است به نقض حقوق چاپ و انتشار متهم شوی.

مقالات مرتبط ویکی‌هاو

با استفاده از عکس به‌راحتی شخصی را جستجو و پیدا کنیمبا استفاده از عکس به‌راحتی شخصی را جستجو و پیدا کنیم
واتساپ را بدون کد تأیید فعال کنیمواتساپ را بدون کد تأیید فعال کنیم
به صورت خصوصی تماس بگیریمبه صورت خصوصی تماس بگیریم
افراد را وادار کنیم به پیام ما جواب دهندافراد را وادار کنیم به پیام ما جواب دهند
همه‌ی توییت‌ها را یک‌باره حذف کنیمهمه‌ی توییت‌ها را یک‌باره حذف کنیم
مقدار شارژ باتری ایرپاد را بررسی کنیممقدار شارژ باتری ایرپاد را بررسی کنیم
به حافظه‌ی کلیپ‌بورد اندروید دسترسی پیدا کنیمبه حافظه‌ی کلیپ‌بورد اندروید دسترسی پیدا کنیم
در فایل‌های PDF تایپ کنیمدر فایل‌های PDF تایپ کنیم
فایل‌ های دانلود شده را در آیفون مشاهده کنیمفایل‌ های دانلود شده را در آیفون مشاهده کنیم
به فایل‌های PDF عکس اضافه کنیمبه فایل‌های PDF عکس اضافه کنیم
به حساب واتس‌اپ افراد وارد شویمبه حساب واتس‌اپ افراد وارد شویم
لپ‌تاپ را به مانیتور وصل کنیملپ‌تاپ را به مانیتور وصل کنیم
صدای گوشی آیفون را زیاد کنیمصدای گوشی آیفون را زیاد کنیم
فایل‌های EXE را باز کنیمفایل‌های EXE را باز کنیم

در مورد ویکی‌هاو

Yaffet Meshesha
به‌طور مشارکتی نوشته شده با همکاری:
Yaffet Meshesha
این مقاله توسط تیم آموزش‌دیده‌ی ویراستاران و پژوهشگرانی که صحت و جامعیت آن را تأیید کرده‌اند، به‌طور مشارکتی نوشته شده است. این مقاله ۲٬۹۰۱بار مشاهده شده است.
از این صفحه ۲٬۹۰۱بار بازدید شده‌است.

آیا این مقاله کمکتان کرد؟