می‌توانی فقط با یک صفحه‌ی خالی و بدون از دست دادن دنبال‌کننده‌هایت یک شروع جدید در حساب‌کاربری توییتر خودت داشته باشی. ابزارهای مبتنی بر وب مانند TwitWipe و Cardigan و TweetDelete و Delete All Tweets می‌توانند بدون هیچ هزینه‌ای تمام ۳۲۰۰ توییت آخر تو را یک‌باره از حساب کاربری توییترت حذف کنند. بعد از اینکه همه‌ی توییت‌ها را حذف کردی می‌توانی برای حفظ امنیت دسترسی این سرویس‌ها به حساب‌کاربری توییترت را قطع کنی.

روش 1
روش 1 از 4:

با استفاده از TwitWipe

 1. 1
  به آدرس http://www.twitwipe.com برو. TwitWipe یک سرویس رایگان است که به سادگی در یک حرکت همه‌ی توییت‌هایت را حذف می‌کند.[۱]
  • TwitWipe می‌تواند فقط ۳۲۰۰ توییت آخر را حذف کند. اگر تعداد توییت‌هایت بیشتر از این تعداد است باید آن‌ها را به‌صورت دستی حذف کنی.
 2. 2
  روی Get Started (شروع کن) کلیک کن.
 3. 3
  پازل امنیتی داخل صفحه را حل کن. قبل از اینکه بتوانی از این سرویس استفاده کنی باید پازل امنیتی را که در قسمت پایین و گوشه‌ی سمت راست صفحه قرار دارد حل کنی.[۲]
  • برای دریافت کد، دستور‌العمل‌های پازل را دنبال کن.
  • کد نمایش‌داده شده را در کادر متنی در‌نظر گرفته شده تایپ کن.
  • روی Proceed (ادامه) کلیک کن.
 4. 4
  روی Authorize app (دادن مجوز به برنامه) کلیک کن. اگر قبلاً وارد حساب کاربری توییتر خود نشده‌ای، در این صفحه وارد حساب‌کاربریت شو.
 5. 5
  برای تایید، دکمه‌ی Yes (بله) را فشار بده. یادت باشد این تایید دائمی است و امکان بازگشت ندارد! این دکمه‌ی قرمز رنگ در سمت چپ صفحه و دقیقاً زیر نام‌کاربری توییتر تو قرار دارد.
  • بسته به تعداد توییت‌ها ممکن است این روند چند دقیقه، ساعت یا روز طول بکشد. نوار سبزرنگ داخل صفحه میزان پیشرفت این روند را نمایش می‌دهد.
  • وقتی TwitWipe عملیات حذف توییت‌هایت را به پایان برساند، پیغام “Looks like you're all done!” (به‌نظر می‌رسد کار شما به پایان رسیده است!) نمایش داده خواهد شد.
 6. 6
  روی Sign Out (خارج شدن) کلیک کن. این کار باعث خارج شدن حساب‌کاربری توییترت از سرویس TwitWipe می‌شود.
 7. 7
  به آدرس https://twitter.com/settings/applications برو. اینجا لیستی از برنامه‌هایی که به حساب‌کاربری توییتر تو دسترسی دارند را خواهی دید.[۳]
 8. 8
  کنار نام برنامه‌ی TwitWipe روی Revoke Access (ابطال دسترسی) کلیک کن. با انجام این کار ارتباط بین سرویس TwitWipe و Twitter قطع می‌شود.
روش 2
روش 2 از 4:

با استفاده از TweetDelete

 1. 1
  به آدرس http://www.tweetdelete.net برو. TweetDelete یک سرویس رایگان است که می‌تواند تمام توییت‌های حساب‌کاربری توییتر تو را حذف کند.
  • با توجه به محدودیت‌های Twitter، سرویس TweetDelete فقط می‌تواند ۳۲۰۰ توییت آخر را حذف کند.[۴]
 2. 2
  تیک تایید موافقت با شرایط و قوانین را بزن. اگر می‌خواهی قبل از تایید، شرایط و قوانین را مطالعه کنی، روی TweetDelete terms (قوانین) کلیک کن.
 3. 3
  روی Sign in with Twitter (ورود به‌وسیله‌ی توییتر) کلیک کن.
  • اگر وارد حساب‌کاربری توییتر خودت نشده‌ باشی، از تو خواسته می‌شود تا اینجا این کار را انجام بدهی.
 4. 4
  روی Authorize app (دادن مجوز به برنامه) کلیک کن.
 5. 5
  از منوی کشویی موجود بازه‌ی زمانی مورد‌نظرت را انتخاب کن. در این قسمت می‌توانی براساس تاریخ توییت‌ها، انتخاب کنی که می‌خواهی کدام‌یک از آن‌ها را حذف کنی. می‌توانی از بین گزینه‌ها از یک هفته تا یک سال کامل را انتخاب کنی.[۵]
 6. 6
  کادر کنار عبارت "Delete all my existing tweets" (همه‌ی توییت‌های موجود من را پاک کن) را نتخاب کن.
 7. 7
  گزینه‌ی “Post to my feed” (ارسال به صفحه‌ی فید من) را از حالت انتخاب شده خارج کن. در‌غیر‌این‌صورت سرویس TweetDelete توییتی از طرف تو ارسال کرده و اعلام می‌کند که از سرویسش استفاده کرده‌ای.[۶]
  • اگر قصد دنبال کردن TweetDelete را در توییتر نداری، گزینه‌ی “Follow @Tweet_Delete for future updates” (@Tweet_Delete را برای مشاهده‌ی به‌روز‌رسانی‌های آینده دنبال کن) را از حالت انتخاب شده خارج کن.
 8. 8
  روی Activate TweetDelete (فعال‌سازی) کلیک کن. حالا سرویس TweetDelete همه‌ی توییت‌های موجود در بازه‌ی زمانی انتخاب شده را حذف می‌کند.
 9. 9
  به آدرس https://twitter.com/settings/applications برو. اینجا لیستی از برنامه‌هایی که به حساب‌کاربری توییتر تو دسترسی دارند را خواهی دید.
 10. 10
  کنار نام برنامه‌ی TweetDelete روی Revoke Access (ابطال دسترسی) کلیک کن. با انجام این کار ارتباط بین سرویس TweetDelete و Twitter قطع می‌شود.[۷]
روش 3
روش 3 از 4:

با استفاده از Cardigan

 1. 1
  به آدرس https://www.gocardigan.com برو. Cardigan یک سرویس منبع‌باز قابل اطمینان است که می‌تواند تمام توییت‌های حساب‌کاربری توییترت را حذف کند.
  • مثل سایر برنامه‌های حذف توییت، سرویس Cardigan نیز می‌تواند فقط ۳۲۰۰ توییت آخر را حذف کند. با این وجود، امکان دادن دسترسی توییت‌های باقیمانده به Cardigan وجود دارد.
 2. 2
  روی Browse Tweets (جستجو) کلیک کن.
 3. 3
  روی Authorize app (دادن مجوز به برنامه) کلیک کن. اگر هنوز وارد حساب‌کاربری توییترت نشده‌ای، از تو خواسته می‌شود تا وارد شوی.
  • بعد از اینکه روی دکمه یا sign in (ورود به) کلیک کردی، Cardigan شروع به بازیابی تویییت‌ها می‌کند. بسته به تعداد توییت‌ها ممکن است این کار چند دقیقه طول بکشد.
 4. 4
  روی Delete All (حذف همه) کلیک کن. این دکمه در بالای صفحه قرار دارد. یادت باشد که حذف توییت‌ها دائمی است و امکان بازگشت وجود ندارد.
 5. 5
  برای حذف، روی Delete (حذف) کلیک کن. اگرچه Cardigan مرورگر تو را به صفحه‌ی اصلی هدایت می‌کند ولی توییت‌ها در پس‌زمینه حذف می‌شوند. بسته به تعداد توییت‌ها ممکن است این کار از چند دقیقه تا چند ساعت بکشد.
 6. 6
  به آدرس https://twitter.com/settings/applications برو. وقتی کار حذف توییت‌هایت به پایان رسید، بهتر است دسترسی Cardigan به حساب‌کاربری توییترت را غیرفعال کنی. باید بتوانی Cardigan را در لیست برنامه‌های دارای دسترسی فعال به حساب توییترت ببینی.[۸]
 7. 7
  کنار نام برنامه‌ی Cardigan روی Revoke Access(ابطال دسترسی) کلیک کن. با انجام این کار دسترسی و ارتباط Cardigan با حساب‌کاربری توییترت حذف می‌شود.
روش 4
روش 4 از 4:

با استفاده از Delete All Tweets

 1. 1
  به وب‌سایت http://www.deletealltweets.com برو. می‌توانی از این ابزار رایگان برای پاک کردن همه‌ی توییت‌های حساب‌کاربری توییترت استفاده کنی. مانند ابزار‌ها و برنامه‌های مشابه دیگر، سرویس Delete All Tweets نیز تنها می‌تواند به ۳۲۰۰ توییت آخر حساب‌کاربریت دسترسی داشته باشد.
  • از این ابزار فقط زمانی استفاده کن ‌که مطمئن هستی می‌خواهی همه‌ی توییت‌هایت را حذف کنی. به‌محض دادن اجازه به برنامه، روند حذف توییت‌ها شروع خواهد شد و امکان متوقف کردن آن را نخواهی داشت.
  • این برنامه به‌صورت خودکار از طرف تو یک توییت تبلیغاتی برای اعلام اینکه از برنامه‌اش استفاده می‌کنی ارسال خواهد کرد. برای آموزش روش حذف این توییت، ادامه‌ی این قسمت از مقاله را بخوان.
 2. 2
  روی Sign in with Twitter ( با توییتر وارد شو) کلیک کن.
 3. 3
  روی Authorize app(دادن مجوز به برنامه) کلیک کن. به‌محض کلیک روی این دکمه، توییت‌ها در پس‌زمینه‌ی این برنامه شروع به پاک شدن می‌کنند.
  • اگر وارد حساب‌کاربری توییترت نشده باشی، به جای مرحله بالا، صفحه‌ی ورود به حساب کاربریت باز خواهد شد. با حساب کاربری توییتر خودت وارد شو.
 4. 4
  پیشرفت کار برنامه را بررسی کن. در کادری که عبارت “Welcome [your Twitter name]!” (خوش آمدی [اسم حساب‌کاربری توییتر تو]!) نوشته شده است، می‌توانی میزان پیشرفت کار را کنار عبارت “tweets deleted so far” (توییت‌های حذف شده تا کنون) مشاهده کنی. این عدد متناسب با تعداد توییت‌هایی که حذف می‌شوند، افزایش می‌یابد.[۹]
  • بسته به تعداد توییت‌ها ممکن است این روند از چند دقیقه تا چند ساعت طول بکشد.
  • قبل از ادامه‌ی کار، منتظر بمان تا تمام توییت‌هایت با این روش حذف شوند.
 5. 5
  به آدرس https://twitter.com/settings/applications برو. در این آدرس لیستی از برنامه‌هایی که در حال حاضر به حساب‌کاربری توییتر تو دسترسی دارند را مشاهد خواهی کرد.[۱۰]
 6. 6
  کنار نام برنامه‌ی DeleteAllTweets (حذف همه‌ی توییت‌ها) روی Revoke Access (ابطال مجوز دسترسی) کلیک کن. انجام این کار باعث می‌شود که برنامه‌ی DeleteMyTweets دیگر به حساب‌کاربری توییتر تو دسترسی نداشته باشد.
 7. 7
  روی Home (خانه) کلیک کن. این گزینه در گوشه‌ی سمت چپ و بالای صفحه قرار دارد.
 8. 8
  زیر توییت “DeleteAllTweets.com” روی کلیک کن. با انجام این کار منوی این توییت‌ نمایش داده خواهد شد.[۱۱]
 9. 9
  گزینه‌ی Delete tweet (حذف توییت) را انتخاب کن.
 10. 10
  برای تایید حذف روی Delete (حذف) کلیک کن. حالا توییت خودکاری که از طرف تو منتشر شده بود حذف می‌شود.
 11. 11
  روی عکس پروفایلت کلیک کن. عکس پروفایلت در گوشه‌ی سمت راست و بالای صفحه قرار دارد.
 12. 12
  روی Settings (تنظیمات) کلیک کن.
 13. 13
  در مرورگر کامپیوترت به آدرس https://twitter.com/settings /applications برو. وقتی حذف همه‌ی توییت‌ها به پایان رسید، دسترسی سرویس Delete All Tweets به حساب‌کاربری توییترت را باطل کن. در این صفحه می‌توانی ببینی که برنامه‌ی Delete All Tweets در لیست برنامه‌های دارای مجوز دسترسی به توییتر قرار گرفته است.[۱۲]
 14. 14
  کنار نام برنامه‌ی DeleteAllTweets روی Revoke Access (ابطال مجوز) کلیک کن. حالا دیگر این برنامه به حساب‌کاربری توییتر تو دسترسی ندارد.

نکات

 • قبل از دادن مجوز یا دسترسی به یک برنامه حتما قوانین و شرایط آن را بررسی کن. در بعضی از برنامه‌ها ممکن است روند حذف برنامه‌ها، هفته‌ها یا ماه‌ها طول بکشد.
 • توییت‌ها بعد از حذف شدن برای همیشه ناپدید می‌شوند. قبل از حذف یک نسخه‌ی پشتیبان از توییت‌هایت تهیه کن.
 • می‌توانی توییت‌هایت را به‌صورت دستی نیز حذف کنی.

مقالات مرتبط ویکی‌هاو

با استفاده از عکس به‌راحتی شخصی را جستجو و پیدا کنیمبا استفاده از عکس به‌راحتی شخصی را جستجو و پیدا کنیم
به فایل‌های PDF عکس اضافه کنیمبه فایل‌های PDF عکس اضافه کنیم
از اینستاگرام موزیک دانلود کنیمدانلود آهنگ از اینستاگرام
افراد را وادار کنیم به پیام ما جواب دهندافراد را وادار کنیم به پیام ما جواب دهند
در فایل‌های PDF تایپ کنیمدر فایل‌های PDF تایپ کنیم
به صورت خصوصی تماس بگیریمبه صورت خصوصی تماس بگیریم
فایل‌های EXE را باز کنیمفایل‌های EXE را باز کنیم
ایمیل های قدیمی را در Gmail‌ پیدا کنیمایمیل های قدیمی را در Gmail‌ پیدا کنیم
به حافظه‌ی کلیپ‌بورد اندروید دسترسی پیدا کنیمبه حافظه‌ی کلیپ‌بورد اندروید دسترسی پیدا کنیم
مین‌روب بازی کنیممین‌روب بازی کنیم
به حساب واتس‌اپ افراد وارد شویمبه حساب واتس‌اپ افراد وارد شویم
صدای گوشی آیفون را زیاد کنیمصدای گوشی آیفون را زیاد کنیم
در اینستاگرام روی عکس‌ها آهنگ بگذاریمدر اینستاگرام روی عکس‌ها آهنگ بگذاریم
علامت رادیکال را در کامپیوتر یا مک تایپ کنیمعلامت رادیکال را در کامپیوتر یا مک تایپ کنیم

در مورد ویکی‌هاو

کادر فنی ویکی‌هاو
به‌طور مشارکتی نوشته شده با همکاری:
نویسنده‌ی عضو ویکی‌هاو
این مقاله توسط تیم آموزش‌دیده‌ی ویراستاران و پژوهشگرانی که صحت و جامعیت آن را تأیید کرده‌اند، به‌طور مشارکتی نوشته شده است. تیم مدیریت محتوای ویکی‌هاو با دقت کار ویراستاران را زیر نظر دارد تا اطمینان حاصل شود که تمامی مقالات طبق پژوهش‌های معتبر صحیح هستند و استانداردهای بالای کیفی ما را دارند. این مقاله ۴۱٬۶۵۳بار مشاهده شده است.
از این صفحه ۴۱٬۶۵۳بار بازدید شده‌است.

آیا این مقاله کمکتان کرد؟