کارشناسان ویکی‌هاو

مأموریت ما در ویکی‌هاو این است که به خوانندگان‌مان مفیدترین دستورالعمل‌ها را در هر جایی و در هر موضوعی ارائه دهیم. ما برای تحقق این هدف، با برجسته‌ترین متخصصین هر صنعت کار می‌کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که محتوای‌مان صحیح، به‌روز و منطبق بر جدیدترین پژوهش‌هاست. متخصصین ویکی‌هاو در همکاری نزدیک با تیم ویراستاری، مقالات را می‌نویسند، ویرایش و بررسی می‌کنند، به سؤالات خوانندگان پاسخ می‌دهند و حتی توصیه‌های شخصی‌شان را اضافه می‌کنند. ثبت درخواست عضویت در تیم متخصصین ویکی‌هاو.

بازرسان شایان ذکر

بورد بررسی پزشکی

Luba Lee, FNP-BC, MS

Luba Lee, FNP-BC, MS

کارشناس ارشد پرستاری دانشگاه Tennessee Knoxville

لوبا لی یک مربی و پرستار متخصص دارای برد تخصصی و بیش از یک دهه سابقه‌ی کار بیمارستانی در شهر تنسی است. لوبا گواهینامه‌های دوره‌ی حمایت‌های حیاتی پیشرفته کودکان (PALS)، طب اورژانس، دوره‌ی احیای قلبی ریوی پیشرفته‌ (ACLS)، تیم‌سازی و پرستاری مراقبت‌های ویژه را دریافت کرده است. او مدرک کارشناسی‌ارشد پرستاری (MSN) خود را در سال 2006 از دانشگاه تنسی دریافت کرده است.

Laura Marusinec, MD

Laura Marusinec, MD

پزشک متخصص کودکان دارای برد تخصصی

دکتر ماروساینیک یک پزشک متخصص کودکان دارای برد تخصصی در بیمارستان کودکان ویسکانسین است؛ او همچنین عضو شورای تمرین مهارت‌های بالینی نیز است. او مدرک دکترای خود را در سال 1995 از دانشکده‌ی پزشکی کالج پزشکی ویسکانسین دریافت کرده است و دوره‌ی رزیدنسی را هم درسال 1998 در همان کالج به پایان رسانده است. او عضو انجام نویسندگان پزشکی آمریکا و انجمن مراقبت فوری کودکان است.

Victor Catania, MD

Victor Catania, MD

پزشک خانواده‌ی دارای برد تخصصی

دکتر کاتانیا یک پزشک خانواده‌ی دارای برد تخصصی در پنسیلوانیا است. او دکترای عمومی پزشکی خود را در سال 2012 از دانشگاه علوم پزشکی آمریکا دریافت کرده است و دوره‌ی کارورزی خود در رشته‌ی پزشکی خانواده را در بیمارستان Robert Packer گذرانده است. او عضو انجمن پزشکی خانواده‌ی آمریکا (ABFM) است.

Paul Friedman, MD

Paul Friedman, MD

متخصص پوست دارای برد تخصصی، انجمن متخصصین پوست آمریکا

دکتر پل فریدمن یک متخصص پوست دارای برد تخصصی و متخصص جراحی پوست و لیزر و زیبایی پوست است. دکتر فریدمن مدیر مرکز جراحی لیزر و پوست هیوستون تگزاس و همچنین در مرکز جراحی لیزر و پوست نیویورک بیماران را ویزیت و معالجه می‌کند. دکتر فریدمن استادیار بالینی بخش پوست دانشکده‌ی پزشکی دانشگاه تگزاس و همچنین استادیار بالینی پوست در کالج پزشکی Weill Cornell بیمارستان Houston Methodist است. دکتر فریدمن دوره‌ی رزیدنسی پوست را در مدرسه‌ی پزشکی دانشگاه نیویورک به پایان رسانده و در آنجا به‌عنوان رزیدنت ارشد خدمت کرده است و توانسته است به‌خاطر تحقیقاتش در زمینه‌ی جراحی پوست، دو بار جایزه‌ی Husik را کسب کند. دکتر فریدمن دوره‌ی فلوشیپ خود را در مرکز جراحی لیزر پوست گذرانده است و برنده‌ی جایزه‌ی مسابقه‌ی نویسندگی Young Investigator از انجمن جراحان پوست آمریکا شده است. به‌عنوان یک پزشک برجسته در زمینه‌ی بیماری‌های پوستی، دکتر فریدمن مشغول ساخت سیستم‌های جدید لیزر و روش‌های درمانی است.

Dale Prokupek, MD

Dale Prokupek, MD

پزشک متخصص داخلی و گوارش

دیل پروکوپک، دارای دکترای پزشکی، یک پزشک متخصص داخلی و گوارش است که در مطب خصوصی خود در شهر لس‌آنجلس ایالت کالیفرنیا فعالیت می‌کند. دکتر پروکوپک همچنین استاد مسئول آموزش در مرکز پزشکی Cedars-Sinai و دانشیار کلینیک پزشکی در دانشکده‌ی Geffen دانشگاه پزشکی لس‌آنجلس ایالت کالیفرنیا (UCLA) است. دکتر پروکوپک بیش از 25 سال سابقه پزشکی دارد و در تشخیص و درمان بیماری‌های کبد، معده و روده‌ی بزرگ مثل هپاتیت مزمن C، سرطان روده‌ی بزرگ، هموروئید، زگیل مقعدی و درمان بیماری‌های گوارشی مربوط به نقض مزمن سیستم ایمنی تخصص دارد. او مدرک کارشناسی جانورشناسی خود را از دانشگاه Wisconsin – Madison و دکترای پزشکی را از دانشگاه پزشکی Wisconsin دریافت کرده است. او یک دوره‌ی رزیدنسی پزشکی داخلی را در مرکز درمانی Cedars-Sinai و یک دوره‌ی فلوشیپ گوارشی را در دانشکده‌ی پزشکی UCLA Geffen گذرانده است.

Mark Ziats, MD, PhD

Mark Ziats, MD, PhD

پزشک داخلی

دکتر زیات یک پزشک داخلی، محقق و کارآفرین در زمینه‌ی بیوتکنولوژی است. او مدرک دکترای ژنتیک را در سال 2014 از دانشگاه کمبریج دریافت کرد و مدتی بعد و در سال 2015 دوره‌ی دکترای پزشکی خود را در کالج پزشکی Baylor به اتمام رساند.

Chris M. Matsko, MD

Chris M. Matsko, MD

پزشک خانواده

دکتر کریس ام. ماتسکو یک پزشک خانواده‌ی بازنشسته در شهر بیتسبرگ ایالت پنسیلوانیا است. دکتر ماتسکو با بیش از 25 سال سابقه‌ی تحقیقاتی، جایزه‌ی تعالی مدیریت دانشگاه Cornellشهر پیتسبرگ را دریافت کرده است. او دارای مدرک کارشناسی علوم تغذیه از دانشگاه Cornel و دکترای دانشکده‌ی پزشکی دانشگاه Temple در سال 2007 است. دکتر ماتسکو در سال 2016 گواهینامه‌ی نگارش مقاله خود را از انجمن نویسندگان پزشکی آمریکا (AMWA) و در سال 2017 گواهینامه‌ی نگارش و ویرایش مطالب پزشکی خود را از دانشگاه Chicago دریافت کرده است.

Cristian Macau, DDS

Cristian Macau, DDS

دندان‌پزشک عمومی

دکتر ماکائو یک جراح دندان، متخصص جراحی لثه و متخصص زیبایی و ترمیم دندان در کلینیک دندانپزشکی Favero در لندن است. او در سال 2015 مدرک دکترای دندان‌پزشکی خود را از دانشگاه پزشکی Carol Davila دریافت کرده است.

Lacy Windham, MD

Lacy Windham, MD

جراح و متخصص زنان و زایمان دارای برد تخصصی

دکتر ویندهام یک جراح و متخصص زنان و زایمان دارای برد تخصصی در ایالت تنسی است. او در دانشکده‌ی پزشکی دانشگاه علوم سلامت و پزشکی تنسی تحصیل کرده است و دوره‌ی رزیدنسی خود را در سال 2010 در دانشکده‌ی پزشکی ویرجینیای شرقی به اتمام رسانده است؛ او در آنجا به‌عنوان برجسته‌ترین رزیدنت بخش جنین و مادر، برجسته‌ترین رزیدنت سرطان و همچنین به‌طور کلی برجسته‌ترین رزیدنت شناخته شده است.

Paul Ursell, MD

Paul Ursell, MD

چشم‌پزشک

دکتر پل یورسل یک چشم‌پزشک و جراح آب‌مروارید در انگلستان است. او در طول فعالیت حرفه‌ای خودش بیشتر از 7,000 جراحی آب‌مروارید چشم انجام داده است و همچنین بیش از 20 مقاله در زمینه‌ی جراحی آب مروارید منتشر کرده است. دکتر یورسل، دکترای پزشکی خود را از بیمارستان St Mary's در لندن دریافت کرده است و در سال 1995 به عضویت هیئت علمی کالج سلطنتی چشم‌پزشکان در آمده است. دگتر یورسل از معدود جراحان دریافت کننده‌ی مدرک دکترای جراحی مدرن آب‌مروارید است. او به‌مدت 9 سال در شورای UKISCRS (انجمن جراحان آب‌مروارید و عیوب انکساری چشم انگلستان و ایرلند) خدمت کرده است.

Robert Borer, DC

Robert Borer, DC

دکتر طب کایروپراکتیک (اصلاح ستون فقرات با ماساژ)

دکتر بورر یک متخصص کایروپراکتیک (اصلاح ستون فقرات با ماساژ) در میشیگان است و یک مرکز درمانی خانوادگی کایروپراکتیک را همراه همسرش دکتر شری بورر اداره می‌کند. او مدرک دکترای طب کایروپراکتیک خود را در سال 1399 از کالج Palmer در ایالت آیوا دریافت کرده است. درمان‌های او برنده‌ی جایزه‌ی منتخب بیماران در سال 2015 در شهر سالین ایالت میشیگان شده است.

Sarah Gehrke, RN, MS

Sarah Gehrke, RN, MS

پرستار ثبت‌شده

سارا گهرکه یک پرستار با مدرک رسمی و همچنین یک متخصص ماساژ ‌درمانی دارای مجوز فعالیت در تگزاس است. سارا دارای بیش از 10 سال سابقه‌ی آموزش و تمرین در زمینه‌ی حجامت و تزریق وریدی با پشتیبانی جسمی، روحی و روانی است. او مدرک ماساژ‌ درمانی خود را در سال 2008 از انیستیتوی ماساژ‌ درمانی Amarillo و مدرک کارشناسی‌ارشد پرستاری را در سال 2013 از دانشگاه فونیکس دریافت کرده است.

Shari Forschen, NP, MA

Shari Forschen, NP, MA

کارشناس ارشد پرستاری، دانشگاه داکوتای شمالی

شاری فورشچن یک پرستار با مدرک رسمی است که در Sanford Health در داکوتای شمالی مشغول‌به‌کار است. او کارشناسی‌ارشد پرستاری خانواده را از دانشگاه داکوتای شمالی دریافت کرده است و از سال 2003 به شغل پرستاری مشغول است.

Alex Dimitriu, MD

Alex Dimitriu, MD

پزشک اختلالات خواب و روان‌پزشک متخصص

آلکس دیمیترو، دارای دکترای پزشکی و صاحب کلینیک روان‌پزشکی و اختلالات خواب Menlo Park در منطقه‌ی خلیج سان‌فرانسیسکو است و در روان‌پزشکی، اختلالات خواب و درمان تحول‌گرا تخصص دارد. آلکس دکترای پزشکی خود را در سال 2005 از دانشگاه Stony Brook دریافت کرده است و در سال 2010 فارغ‌التحصیل دوره‌ی رزیدنسی دانشکده‌ی پزشکی اختلالات خواب دانشگاه استندفورد شد. آلکس از نظر تخصص، دارای دو برد تخصصی در رشته‌های روان‌پزشکی و پزشکی اختلالات خواب است.

Jennifer Butt, MD

Jennifer Butt, MD

جراح و متخصص زنان و زایمان دارای برد تخصصی

دکتر جنیفر بات یک جراح و متخصص زنان و زایمان دارای برد تخصصی است که کلینیک خصوص خودش، Upper Eastr Side OB/GYN را در شهر نیویورک اداره می‌کند. او مدرک کارشناسی رشته‌ی مطالعات زیست‌شناسی خودش را از دانشگاه RUtgers و کارشناسی‌ارشد خود را از دانشکده‌ی پزشکی Rutgers – Robert Wood Johnson دریافت کرده است. او سپس دوره‌ی رزیدنتی تخصص و جراحی زنان و زایمان را در دانشگاه Robert Wood Johnson به پایان رسانده است. دکتر بات دارای برد تخصصی از انجمن پزشکی جراحی زنان و زایمان آمریکا بوده و عضو‌ هیئت‌علمی کالج جراحی زنان و زایمان و عضو انجمن پزشکی آمریکا است.

Mohiba Tareen, MD

Mohiba Tareen, MD

متخصص پوست دارای برد تخصصی و عضو آکادمی پوست آمریکا (FAAD)

موهیبا تارین یک متخصص پوست دارای برد تخصصی و بنیان‌گذارTareen Dermatology در شهر‌های رزویل، مپل‌وود و فریبلت در ایالت مینه‌سوتا است. دکتر تارین تحصیلات پزشکی خود را در دانشگاه میشیگان واقع در آن آربر، جایی‌که به انجمن معتبر سرافرازان Alpha Omega Alpha معرفی شد ، به اتمام رسانده است. وقتی‌که به‌عنوان رزیدنت پوست در دانشگاه کلمبیا در نیویورک‌سیتی مشغول فعالیت بود، برنده‌ی جایزه‌ی Conrad Stritzler از انجمن پوست نیویورک شد که در مجله‌ی پزشکی New England نیز به چاپ رسید. دکتر تارین سپس مراحل فلوشیپ خود در زمینه‌ی تخصصی جراحی پوست، لیزر و زیبایی پوست را به‌پایان رساند.

Tu Anh Vu, DMD

Tu Anh Vu, DMD

مشاور حرفه‌ای دارای پروانه‌ی رسمی

دکتر تو آن وو یک دندانپزشک دارای برد تخصصی است و مطب خصوصی خود به‌نام Tu's Dental را در شهر بوکلین نیویورک اداره می‌کند. دکتر وو به بزرگسالان و کودکان در هر سنی کمک می‌کند که بر ترس خود از دندانپزشکی غلبه کنند. دکتر وو تحقیقاتی برای یافتن درمان سرطان سارکوم کاپوسی انجام داده و نتایج تحقیقاتش را در نشست Hinman در ممفیس ارائه کرده است. او مدرک کارشناسی خود را از کالج Bryn Mawr و دکترای دندانپزشکی را از دانشکده‌ی دندانپزشکی دانشگاه پنسیلوانیا دریافت کرده است.

Mark Co, DPM

Mark Co, DPM

متخصص بیماری‌های پا

دکتر مارک کو یک پزشک متخصص پا است که مطب خصوصی خود را در شهر سان‌فرانسیسکوی کالیفرنیا اداره می‌کند. دکتر کو متخصص درمان انحراف و قوز شست، ناخن‌ فرورفته در گوشت انگشت پا، قارچ‌های ناخنی، زگیل، خار پاشنه و مشکلات دیگری که باعث درد پا می‌شوند است. او همچنین ارتوز‌های سفارشی برای درمان و جلوگیری از مشکلات پا و قوزک را ارائه می‌کند. او کارشناسی‌ارشد مدیریت کسب‌و‌کار خود را در دانشگاه نیویورک و کارشناسی‌ارشد رشته‌ی مهندسی الکترونیک و علوم کامپیوتر خود را در دانشگاه جان‌هاپکینز به اتمام رسانده است. دکتر کو همچنین دکترای پزشکی پا‌ را در دانشکده‌ی ‌پا‌پزشکی کالیفرنیا تکمیل و دوره‌ی رزیدنسی و کارآموزی خود را در مرکز پزشکی Kaiser Permanente در سانتاکلارا کالیفرنیا به پایان رسانده است. دکتر کو موفق به دریافت جایزه‌ی "3 پزشک برتر" در سال‌های 2018، 2019 و 2020 شده است. او همچنین عضو انجمن پزشکی پای آمریکا (CPMA) است.

Alina Lane, DDS

Alina Lane, DDS

دندانپزشک دارای برد تخصصی

دکتر آلینا لین یک دندانپزشک است و مطب دندانپزشکی عمومی All Smiles Dentistry که در شهر نیویورک واقع شده است را اداره می‌کند. دکتر لین بعد از اتمام دکترای جراحی دندانپزشکی در دانشگاه مریلند، یک سال دوره‌ی آموزشی و کارورزی ایمپلنت دندان را با تمرکز روی ترمیم پیشرفته‌ی ایمپلنت دندان در دانشگاه مریلند گذرانده است. او تحصیلات پیشرفته‌ی خود را با شرکت در یک دوره‌ی رزیدنسی تمرین عمومی در مرکز پزشکی Woodhull وابسته به دانشکده‌ی پزشکی دانشگاه نیویورک تکمیل کرده است. او در سال 2013-2012 رزیدنسی مرکز پزشکی Woodhull را دریافت کرد.

Janice Litza, MD

Janice Litza, MD

پزشک خانواده‌ی دارای برد تخصصی

دکتر لیتزا یک پزشک خانواده‌ی داری برد تخصصی در ایالت ویسکانسین است. او بعد از دریافت مدرک پزشکی خود از دانشکده‌ی پزشکی و سلامت عمومی دانشگاه مادیسون در ویسکانسین در سال 1998، به‌عنوان یک پزشک متخصص در حال فعالیت است و همچنین به‌مدت 13 سال به‌عنوان استاد بالینی تدریس کرده است.

کامپیوتر و فناوری

Jack Lloyd

Jack Lloyd

نویسنده و ویرایشگر متون تکنولوژی

جک لوید، نویسنده و ویرایشگر متون تکنولوژی ویکی‌هاو است. او دارای بیش از دو سال سابقه‌ی نوشتن و ویرایش مقالات مرتبط با فناوری است. جک علاقه‌مند به تکنولوژی و یک معلم زبان انگلیسی است.

Luigi Oppido

Luigi Oppido

تکنسین تعمیرات کامپیوتر

لوئیجی اوپیدو، صاحب و گرداننده‌ی مجموعه‌ی Pleasure Point Computersدر شهر سانتا کروز ایالت کالیفرنیا است. لوئیجی در زمینه‌های تعمیرات عمومی کامپیوتر، بازیابی اطلاعات، حذف ویروس‌ها و ارتقا سیستم‌ها بیش از 25 سال تجربه دارد.

Nicole Levine, MFA

Nicole Levine, MFA

نویسنده و ویرایشگر متون تکنولوژی

نیکل لوین، نویسنده و ویرایشگر متون تکنولوژی ویکی‌هاو است. او در ساخت مستندات فنی و مدیریت تیم‌های پشتیبانی در شرکت‌های بزرگ میزبانی وب و نرم‌افزار، بیش از 20 سال سابقه دارد. نیکول همچنین دارای کارشناسی‌ارشد هنر‌های زیبا در نویسندگی خلاق از دانشگاه پورتلند است و در موسسه‌های مختلفی به آموزش نگارش، داستان‌نویسی و مج‌سازی (مجله) مشغول است.

Travis Boylls

Travis Boylls

نویسنده و ویرلیشگر متون تکنولوژی

تراویس بویل، نویسنده و ویرایشگر متون تکنولوژی ویکی‌هاو است. تراویس تجربه‌ی نوشتن مقالات مرتبط با تکنولوژی، ارائه‌ی خدمات نرم‌افزاری به مشتریان و همچنین طراحی گرافیک را دارد. تخصص او در سیستم‌عامل‌های ویندوز، مک، اندروید، iOS و لینوکس است. او در دانشگاه Pikes Peak Community College و در رشته‌ی طراحی گرافیک تحصیل کرده است.

Gonzalo Martinez

Gonzalo Martinez

متخصص تعمیرات کامپیوتر و تلفن

گونزالو مارتینز، رئیس CleverTech است. این شرکت تعمیراتی در سال 2014 در سن‌خوزه‌ی ایالت کالیفرنیا تاسیس شده است. شرکت با مسوولیست محدود CleverTech در زمینه‌ی تعمیرات محصولات اپل تخصص دارد. شرکت CleverTech با بازیابی آلومینیوم، اجزای صفحه‌نمایش و اجزای کوچک روی مادربرد‌ها و استفاده‌ی مجدد از آن‌ها در تعمیرات بعدی، به وظایف خود در قبال محیط‌زیست عمل می‌کند. آن‌ها روزانه یک تا یک‌و‌نیم کیلوگرم بیشتر از سایر فروشگاه‌های تعمیرات کامپیوتر، از تولید زباله‌ی الکترونیکی جلوگیری می‌کنند.

Mobile Kangaroo

Mobile Kangaroo

متخصص تعمیرات کامپیوتر و تلفن

Mobile Kangaroo یک فروشگاه خدمات کامل تعمیر و دفتر مرکزی مجاز ارائه دهنده‌ی خدمات شرکت اپل واقع در مانتین ویو ایالت کالیفرنیا است. Mobile Kangaroo با داشتن نمایندگی‌هایی در بیش از20 شهر، بالغ‌بر 16 سال است که در زمینه‌ی تعمیرات دستگاه‌های الکترونیکی مثل کامپیوتر، تلفن و تبلت فعالیت می‌کند.

دام‌پزشک

Pippa Elliott, MRCVS

Pippa Elliott, MRCVS

دامپزشک

دکتر الیوت، دارای لیسانس علوم دامپزشکی و عضو کالج سلطنتی جراحان دامپزشکی است. او دامپزشکی با بیش از 30 سال سابقه در زمینه‌ی جراحی دامپزشکی و دامپزشکی حیوانات خانگی است. دکتر الیوت در سال 1987 با مدرک دامپزشکی و جراحی دامپزشکی از دانشگاه Glasgow فارغ‌التحصیل شده است و به‌مدت 20 سال در یک کلینیک حیوانات در زادگاهش فعالیت کرده است.

Melissa Nelson, DVM, PhD

Melissa Nelson, DVM, PhD

دامپزشک

دکتر نلسون یک دامپزشک متخصص درمان حیوانات خانگی و حیوانات بزرگ‌جثه در مینه‌سوتا است؛ او بیش از 18 سال است که در مینه‌سوتا به‌عنوان دامپزشک در یک کلینیک روستایی فعالیت می‌کند. او دکترای دامپزشکی خود را در سال 1998 از دانشگاه مینه‌سوتا دریافت کرده است.

تحصیلات

Grace Imson, MA

Grace Imson, MA

معلم ریاضی، City College of San Francisco

گریس ایمسون یک معلم ریاضی با بیش از 40 سال سابقه‌ی تدریس است. گریس در حال حاضر از استادان ریاضی City College سان‌فرانسیسکو است و قبل از آن هم در دپارتمان ریاضی دانشگاه Saint Louis فعالیت کرده است. او ریاضایت را در مقاطع مختلف تحصیلی ابتدایی، راهنمایی، دبیرستان و دانشگاه تدریس کرده است. گریس دارای مدرک کارشناسی‌ارشد آموزش با گرایش نظارت و اجرا از دانشگاه Saint Louis است.

Emily Listmann, MA

Emily Listmann, MA

کارشناسی‌ارشد، آموزش، دانشگاه استندفورد

امیلی لیستمان یک مدرس خصوصی در شهر سان‌کارلوس ایالت کالیفرنیا است. او به‌عنوان معلم مطالعات اجتماعی، هماهنگ کننده‌ی برنامه‌ی درسی و مدرس آزمون ورودی دانشگاه (SAT) کار کرده است. او مدرک کارشناسی‌ارشد آموزش خود را در سال 2014 از دانشکده‌ی تحصیلات تکمیلی استنفورد دریافت کرده است.

Christopher Taylor, PhD

Christopher Taylor, PhD

استادیار کمکی زبان انگلیسی

کریستوفر تیلور، استادیار کمکی زبان انگلیسی در Austin Community College در تگزاس است. او مدرک دکترای ادبیات زبان انگلیسی و مطالعات قرون وسطایی خود را در سال 2014 از دانشگاه تگزاس در شهر آستین دریافت کرده است.

Jake Adams

Jake Adams

استاد دانشگاه و متخصص آمادگی آزمون

جیک آدامز یک استاد دانشگاه و صاحب PCH Tutors در مالیبوی کالیفورنیا است. شرکت او خدماتی از قبیل تامین مربی و مدرس و ارائه‌ی منابع آموزشی برای مقاطع مختلف، از مهد‌کودک تا کالج، آزمون‌های ورودی دانشگاه SAT و ACT و مشاوره‌ی پذیرش در کالج را ارائه ‌می‌کند. جیک با بیش از 11 سال سابقه‌ی حرفه‌ای در آموزش، مدیر اجرایی Simplifi EDU، یک سرویس آموزش آنلاین با هدف دسترسی مشتریان به شبکه‌ای از بهترین مربیان مستقر در کالیفرنیا، نیز است. او مدرک کارشناسی تجارت و بازاریابی بین‌الملل خود را از دانشگاه Pepperdine دریافت کرده است.

Megan Morgan, PhD

Megan Morgan, PhD

دکترای انگلیسی، دانشگاه جورجیا

مگان مورگان یک مشاور تحصیلات تکمیلی فاغ‌التحصیل از دانشکده‌ی روابط‌عمومی و بین‌المللی از دانشگاه جورجیا است. او مدرک دکترای زبان انگلیسی خود را در سال 2015 از دانشگاه جورجیا دریافت کرده است.

Alexander Peterman, MA

Alexander Peterman, MA

کارشناسی‌ارشد، آموزش، دانشگاه فلوریدا

الکساندر پترمن یک مربی خصوصی در ایالت فلوریدا است. او مدرک کارشناسی‌ارشد خود در رشته‌ی آموزش را در سال 2007 از دانشگاه فلوریدا دریافت کرده است.

Sean Alexander, MS

Sean Alexander, MS

استاد دانشگاه

شیان آلکساندر یک استاد دانشگاه است که در زمینه‌ی تدریس فیزیک و ریاضیات تخصص دارد. شیان مالک آموزشگاه Alexander Tutering است. در این آموزشگاه دوره‌های تدریس خصوصی با تمرکز بر فیزیک و ریاضی ارائه می‌شود. او با بیش از 15 سال سابقه به‌عنوان مدرس و استاد فیزیک و ریاضیات در دانشگاه‌های استنفورد، دانشگاه ایالتی سان‌فرانسیسکو و آکادمی استانبریج تدریس کرده است. او مدرک کارشناسی فیزیک خود را از دانشگاه کالیفرنیا در سانتا باربارا و مدرک کارشناسی‌ارشد فیزیک نظری را از دانشگاه ایالتی سان‌فرانسیسکو دریافت کرده است.

سازمان‌های غیرانتفاعی

World Health Organization

World Health Organization

آژانس جهانی بهداشت عمومی

سازمان بهداشت جهانی (WHO) یکی از آژانس‌های تخصصی سازمان ملل متحد و متولی بهداشت عمومی در سطح بین‌المللی است. سازمان بهداشت جهانی در سال 1984 تاسیس شده است و فعالیت‌های آن شامل کنترل خطرات بهداشت عمومی، ارتقا سلامت و رفاه و همچنین ایجاد هماهنگی‌ جهت همکاری‌های بین‌المللی بهداشت عمومی و پاسخ اضطراری می‌باشد. در ‌حال‌ حاضر WHO رهبری و هماهنگی تلاش جهانی برای حمایت از کشور‌ها جهت جلوگیری، شناسایی و پاسخ به پاندمی COVID-19 را بر‌ عهده دارد.

Water.org

Water.org

سازمان کمک‌های بشردوستانه

water.org یک سازمان بین‌المللی غیر‌انتفاعی است که از طریق تامین آب آشامیدنی و سیستم فاضلاب سالم، زندگی میلیون‌ها انسان در سرتاسر جهان را متحول کرده است. این سازمان که توسط گری وایت و مت دیمون بنیان‌گذاری شده است، در ارائه‌ی راه‌حل‌های بازار‌محور برای حل مشکلات جهانی آب پیشگام است و موانع را با‌هدف دادن امید به زنان، سلامتی به کودکان و آینده‌ای درخشان به خانواده‌ها از بین می‌برد.

United Nations Foundation

United Nations Foundation

سازمان بین‌المللی بشر‌دوستانه

بنیاد سازمان ملل متحد گرد‌هم آورنده‌ی ایده‌ها، مردم و منابعی است که سازمان ملل متحد برای برای پیشبرد اهداف جهانی و مقابله با مشکلات فوری به آن‌ها نیاز دارد. مشخصه‌ی بنیاد سازمان ملل متحد، همکاری برای تغییر و تحول پایدار وهمچنین نوآوری برای رفع بزرگ‌ترین چالش‌های بشریت است. بنیاد سازمان ملل متحدد روی موضوعاتی با پتانسیل تحول‌گرا از‌جمله آب‌و‌هوا، انرژی و محیط زیست، دختران و زنان، بهداشت جهانی و همچنین داده‌ها و فن‌آوری تمرکز دارد.

تعمیرات و نگه‌داری از وسایل خانه

Susan Stocker

Susan Stocker

متخصص نظافت سبز (با روش و محصولات دوستدار محیط زیست)

سوزان استاکر، مالک و مدیر شرکت Susan’s Green Cleaning است. این شرکت، دارنده‌ی رتبه‌ی اول شرکت‌های نظافتی دوستدار محیط‌زیست در شهر سیاتل است. او برای داشتن پروتکل‌های برجسته در حوزه‌ی خدمات مشتریان در منطقه — برنده‌ی جایزه‌ی Better Business Torch برای داشتن اخلاق و صداقت در سال 2017 — و حمایت جدی از دستمزد عادلانه، حقوق و مزایای کارمندان و همچنین ارائه‌ی راهکار‌های سبز در حوزه‌ی نظافت معروف است.

Mark Spelman

Mark Spelman

پیمانکار عمومی

مارک اسپلمن یک پیمانکار عمومی در تگزاس است. او از سال 1987 به‌عنوان متخصص در‌زمینه‌ی ساخت‌و‌ساز مشغول فعالیت است.

Maggie Moran

Maggie Moran

باغبان

مگی مورون یک باغبان حرفه‌ای در پنسیلوانیا است.

James Schuelke

James Schuelke

لوله‎کش حرفه‎ای

جیمز شولکه به‌همراه برادر دوقلوی خودش، دیوید مالک، از صاحبان Twin Home Experts است. این شرکت، ارائه‌ کننده‌ی خدمات لوله‌کشی، تشخیص نشتی و بررسی کپک و قارچ دارای مجوز فعالیت در شهر لس‌آنجلس ایالت کالیفرنیا است. جیمز در زمینه‌ی خدمات خانگی و لوله‌کشی تجاری بیش از 32 سال سابقه دارد و شرکت Twin Home Experts را در شهر فینیکس ایالت آریزونا و منطقه‌ی شمال‌غربی پسیفیک نیز گسترش داده است.

Lydia Patubo

Lydia Patubo

باغبان

لیدیا پاتوبو مدیر مرکز گل و گیاه Flowercraft Garden در شهر سان‌فرانسیسکو ایالت کالیفرنیا است. او باغبانی محیطی را در City College سان‌فرانسیسکو یاد گرفته است و در باغبانی محیطی، بیش از 10 سال سابقه‌ دارد.

Kris Jensen

Kris Jensen

مدیر، Regenerative Communities Collective

کریس جینس مدیر Regenerative Communities Collective است. این شرکت یک مجموعه‌ی مشاوره‌ی طراحی با تمرکز بر طراحی باز‌تولید‌کننده است. او قبلاً مدیر اجرایی San Bruno Mountain Watch در کالیفرنیا بود. کریس بیش از 25 سال است که یک فعال محیط‌زیست است.

Charles Korte

Charles Korte

باغبان و کشاورز

چارلز کورت یک باغبان در ایالت میشیگان است. او در یک مزرعه‌ی لبنی بزرگ شده است و در حال حاضر به‌صورت داوطلب در یک مزرعه و باغ ارگانیک در حال فعالیت است.

Katie Gohmann

Katie Gohmann

باغبان

کاترین گومان یک باغبان است و در ایالت تگزاس کار می‌کند. او از سال 2008 به باغبانی حرفه‌ای و باغبانی خانگی مشغول بوده است.

Lauren Kurtz

Lauren Kurtz

باغبان

لائورن کوترز یک دوستدار طبیعت و متخصص باغبانی است. لائورن در شهر آورورا ایالت کولورادو کار کرده است و مدیریت یک باغ کم‌نیاز به آب را در دپارتمان حفاظت از آب شهرداری آورورا در شهر آورورا در کلرادو بر عهده داشته است. او مدرک کارشناسی مطالعات زیست‌محیطی خود را از دانشگاه میشیگان غربی دریافت کرده است.

Chris Parker

Chris Parker

بنیان‌گذار، Parker Eco Pest Control

کریس پارکر، بنیان‌گذار شرکت خدمات کنترل و دفع آفات و حشرات موذی Parker Eco Pest Control در سیاتل است. او دارای مجوز استفاده از سموم دفع آفات تجاری در ایالت واشینگتن است و مدرک لیسانس خود را در سال 2012 از دانشگاه واشینگتن دریافت کرده است.

Hussam Bin Break

Hussam Bin Break

متخصص کنترل و دفع آفات و حشرات موذی

هوسام بین بریک یک متخصص خرید، استفاده و کنترل استفاده‌ی تجاری از آفات دارای مجوز فعالیت و همچنین مدیر عملیات شرکت Diagno Pest Control است. او و برادرش شرکت Diagno Pest Control را در منطقه‌ی Greater Philadelphia اداره می‌کنند.

Kevin Carrillo

Kevin Carrillo

MMPC، متخصص کنترل و دفع آفات و حشرات موذی

کوین کاریلو یک متخصص کنترل و دفع آفات و حشرات موذی و مدیر پروژه‌ی ارشد MMPC است. این شرکت، یک کسب‌و‌کار شخصی (MBE) و دارای مجوز فعالیت کنترل و دفع آفات و حشرات موذی در منطقه‌ی نیویورک است. MMPC دارای برجسته‌ترین مجوز کد‌ها و شیوه‌ها برای ارائه‌ی خدمات از انجمن ملی مدیریت آفات (NMPA)، QualityPro، Green Pro و انجمن مدیریت آفات نیویورک (NYPMA) است. فعالیت‌های MMPC مورد‌توجه شبکه‌های خبری CNN، NPR، و ABC قرار گرفته است.

Joshua Bloom

Joshua Bloom

متخصص کنترل و دفع آفات و حشرات موذی

جاشوا بلوم یک متخصص کنترل و دفع آفات و حشرات موذی و مدیر ارشد عملیات در شرکت کنترل آفات Standard Pest Management در شهر نیویورک است. او در صنعت کنترل و دفع آفات بیش از 20 سال سابقه دارد و متخصص مدیریت کنترل آفات در مجموعه‌های تجاری و بزرگ است. شرکت Standard Pest Management در زمینه‌‌های کنترل و دفع مورچه، حشرات تخت‌خواب، سوسک، مگس و جوندگان تخصص دارد. جاشوا دارای مجوز رسمی کنترل موریانه از NYSDEC (اداره‌ی حفاظت از منابع طبیعی و محیطی ایالت نیویورک) است.

راهنمایی درمورد مسائل شغلی و زندگی

Adrian Klaphaak, CPCC

Adrian Klaphaak, CPCC

مربی امور شغلی

آدریان کاپلاک، مربی امور شغلی و همچنین موسس شرکت A Path That Fits است. این موسسه یک کسب‌و‌کار مبتنی بر آگاهی ذهن و یک شرکت مربی‌گری زندگی در منطقه‌ی خلیج سان‌فرانسیسکو است. آدریان همچنین یک مربی حرفه‌ای کو‌اکتیو معتبر (CPCC) است. او طی آموزش‌های خود در Coaches Training Institute ،Hakomi Somatic Psychology و Internal Family Systems Therapy (IFS)، به هزاران نفر در راه ساختن حرفه‌های موفق و داشتن زندگی هدفمند کمک کرده است.

John Keegan

John Keegan

مربی برقراری روابط و آشنایی

جان کیگان یک مربی برقراری روابط و آشنایی و سخنران انگیزشی در شهر نیویورک است. او مجموعه‌ی Awakened Lifestyle را اداره می‌کند، جایی‌که از تجربیات و مهارت‌هایش برای برقراری روابط، جذابیت و پویایی اجتماعی به دیگران کمک می‌کند تا بتوانند شریک زندگیشان را پیدا کنند. او در سطح بین‌الملل، از لس‌آنجلس تا لندن و از ریودوژانیرو تا پراگ، کارگاه‌های دوست‌یابی برگزار می‌کند. فعالیت‌ها و کارهای او مورد‌توجه نشریات New York Times ،Humans of New York و Men's Health قرار گرفته است.

Alyson Garrido, PCC

Alyson Garrido, PCC

مربی امور شغلی

آلیسون گاریدو یک مربی حرفه‌ای و دارای مجوز فعالیت عضو فدراسیون بین‌المللی مربیان و همچنین سخنران و تسهیل‌کننده‌ی کار‌ها می‌باشد. با داشتن رویکردی مبتنی بر نقاط قوت، او به مشتریانش در اموری مثل جستجو کار و ارتقای شغل کمک می‌کند. آلیسون خدماتی مثل راهنمایی مسیر شغلی، آماده‌سازی برای مصاحبه، مذاکره برای حقوق، بررسی عملکرد و همچنین راهبرد‌های ارتباطی و رهبری را ارائه می‌دهد. او از سهام‌د‌اران Systemic Coach Academy در نیوزلند است.

Shannon O'Brien, MA, EdM

Shannon O'Brien, MA, EdM

مربی امور شغلی و زندگی

شانون اوبرایان، موسس و مشاور ارشد Whole U. است (یک موسسه‌ی مشاوره‌ی شغلی و زندگی در شهر بوستون ایالت ماساچوست). موسسه‌ی Whole U. از طریق مشاوره و برگزاری کارگاه‌ها و آموزش مجازی، قدرت و انگیزه‌ی زندگی کردن و داشتن یک زندگی متعادل و هدفمند را به افراد می‌دهد. شانون در رتبه‌بندی داوران Yelp به‌عنوان مربی شماره‌ی 1 امور شغلی و مربی شماره‌ی 1 زندگی در بوستون شناخته شده است و در سایت‌های Boston.com، Boldfacers و UR Business Network نیز درباره‌ی او نوشته شده است. او مدرک کارشناسی‌ارشد رشته‌ی فناوری، نوآوری و آموزش خود را از دانشگاه هاروارد دریافت کرده است.

Deb DiSandro

Deb DiSandro

مالک، Speak Up On Purpose

دب دیساندرو مالک Speak Up On Purpose است که یک سازمان تخصصی در زمینه‌ی آموزش و بهبود سخنرانی عمومی می‌باشد. دب به‌عنوان یک سخنران ملی بیش از 30 سال سابقه دارد و در کنفرانس نویسندگی Erma Bombeck و انجمن ملی ستون‌نویسان روزنامه‌نگار حضور داشته است. او به‌عنوان عضو افتخاری انجمن سخنرانان ملی سال 2007 شناخته شده است و این افتخار در نشریات Writer's Digest و Daily Herald و Women's Day و Better Homes & Gardens چاپ شده است.

Jessica Engle, MFT, MA

Jessica Engle, MFT, MA

مربی روابط

جسیکا آنگل یک روان‌درمانگر و مربی روابط در منطقه‌ی خلیج سان‌فرانسیسکو است. او مرکز Bay Area Dating Coach را در سال 2009 و بعد از دریافت مدرک کارشناسی‌ارشد رشته‌ی مشاوره‌ی روانشناسی خود تاسیس کرد. او همچنین یک مشاور ازدواج و خانواده و درمانگر نمایش‌درمانی با بیش از 10 سال سابقه است.

Amy Chan

Amy Chan

مربی روابط

امی چان بنیان‌گذار Renew Breakup Bootcamp است. این مرکز، محلی برای پذیرش اتمام یک رابطه و یادگیری روش‌های بهبود علمی و روحی بعد از آن است. تیم او متشکل از روان‌شناسان و مربیانیی هستند که توانسته‌اند در ظرف فقط 2 سال به صد‌ها نفر کمک کنند؛ bootcamp مورد‌توجه شبکه‌ی CNN و همچنین نشریات Vogue، نیویورک تایمز و Fortune قرار گرفته است. کتاب او در ژانویه‌ی 2020 توسط انتشارات HarperCollins منتشر خواهد شد.

Cher Gopman

Cher Gopman

مربی برقراری روابط و آشنایی

شر گوپمن، بنیان‌گذار شرکت با مسئولیت محدود NYC Wingwoman است. 'NYC Wingwoman' یک شرکت ارائه دهنده‌ی خدمات مربی‌گری روابط در شهر نیویورک است و خدماتی مثل همسر‌یابی، وینگمن، مربی‌گری 1 به 1 و اردو‌های آخر هفتگی را ارائه می‌کند. شر یک مربی زندگی دارای مجوز فعالیت و پرستار روان‌پزشکی اسبق است؛ فعالیت او مورد‌توجه مجلات و شبکه‌هایی مثل Inside Edition، Fox، ABC، VH1 و New York Post قرار گرفته است.

Christina Jay, NLP

Christina Jay, NLP

کارشناس همسر‌یابی و مربی زندگی دارای مجوز فعالیت

کریستینا جی یک کارشناس همسر‌یابی و مربی زندگی دارای مجوز فعالیت است که در شهر تورنتو در کانادا فعالیت می‌کند. کریستینا بنیان‌گذار Preferred Match (preferredmatch.ca) است که یک مجوعه‌ی خدمات دهنده‌ی همسر‌یابی در زمینه‌ی پیدا کردن زوج و همسر برای افراد موفق و نخبه است. او بیش از 10 سال سابقه‌ی مربی‌گری دارد، گواهینامه‌ی NLP (برنامه‌ریزی عصبی زبانی) خود را از مرکز آموزش NLP کانادا دریافت کرده است و دارای مدرک کارشناسی مدیریت بازرگانی از دانشگاه Brock است.

سلامت روانی

Tasha Rube, LMSW

Tasha Rube, LMSW

مددکار اجتماعی ارشد دارای مجوز

تاشا روبی یک مددکار اجتماعی و دارای پروانه‌ی رسمی مستقر در شهر کانزاس در ایالت کانزاس است. تاشا وابسته به مرکز پزشکی سربازان بازنشسته‌ی Dwight D. Eisenhower در شهر لیون‌ورث کانزاس است. او مدرک کارشناسی‌ارشد مددکاری اجتماعی خود را در سال 2014 از دانشگاه میسوری دریافت کرده است.

Adam Dorsay, PsyD

Adam Dorsay, PsyD

روان‎شناس دارای پروانه‌ی رسمی و گوینده TEDx

دکتر آدام دارسی یک روان‌شناس دارای پروانه‌ی رسمی در یک مطب خصوصی در شهر سن خوزه‌ی ایالت کالیفرنیا، از موسسان پروژه‌ی عمل متقابل (Project Reciprocity)، پروژه‌ای بین‌المللی در فیسبوک، و مشاور تیم امنیتی Digital Ocean است. تخصص او در زمینه‌ی مشاوره و کمک به افراد موفق در اموری مثل مدیریت روابط، کاهش استرس، اضطراب و رسیدن به خوشبختی در زندگی است. دکتر دارسی در سال 2016 یک سخنرانی TEDx پر‌بازدید درباره‌ی مردان و احساسات انجام داد. دکتر دارسی دارای مدرک فوق‌لیسانس در رشته‌ی مشاوره از دانشگاه Santa Clara بوده و دکترای روانشانسی بالینی خود را در سال 2008 دریافت کرده است.

Kamal Ravikant

Kamal Ravikant

نویسنده، کتاب خودت را طوری دوست داشته باش که انگار زندگی‌ات به آن وابسته است

کمال راویکانت نویسنده‌ی کتاب Love Yourself Like Your Life Depends On It است. او با راهبان در هیمالیا مدیتیشن کرده است، به‌عنوان سرباز پیاده‌نظام ارتش ایالات متحده خدمت کرده است و بنیان‌گذار چندین شرکت و همچنین بنیان‌گذار یک شرکت سرمایه‌گذاری کارآفرینی در سیلیکون‌ولی بوده است. اما تحول‌ آور‌ترین کاری که او انجام داده است این است که خودش را دوست داشته باشد.

Klare Heston, LCSW

Klare Heston, LCSW

مددکار اجتماعی بالینی

کلیر هیستون یک مددکار اجتماعی بالینی مستقل دارای مجوز فعالیت در اوهایو است. او کارشناسی‌ارشد مددکاری اجتماعی خود را در سال 1983 از دانشگاه Commonwealth ویرجینیا دریافت کرده است.

Paul Chernyak, LPC

Paul Chernyak, LPC

مشاور حرفه‌ای دارای مجوز

پل چرنیک یک مشاور حرفه‌ای دارای مجوز فعالیت در شیکاگو است. او در سال 2011 از مدرسه‌ی عالی روانشناسی آمریکا فارغ‌التحصیل شده است.

Trudi Griffin, LPC, MS

Trudi Griffin, LPC, MS

مشاور حرفه‌ای دارای مجوز

ترودی گریفن یک مشاور حرفه‌ای دارای پروانه‌ی رسمی با تخصص در زمینه‌ی سلامت روان و اعتیاد در ویسکانزین است. او برای افرادی که با اعتیاد مبازه می‌کنند، از نظر سلامت روانی دچار مشکل هستند و یا دچار آسیب سلامت اجتماعی شده‌اند، راه‌حل‌های درمانی ارائه می‌کند. او کارشناسی‌ارشد مشاوره‌ی سلامت بالینی خود را در سال 2011 از دانشگاه Marquette دریافت کرده است.

Liana Georgoulis, PsyD

Liana Georgoulis, PsyD

روانشناس دارای مجوز فعالیت

دکتر لیانا جورجولیس یک متخصص رواشناسی بالینی دارای مجوز فعالیت با بیش از 10 سال سابقه است که اکنون مدیر کلینیک Coast Psychological Service در شهر لس‌آنجلس کالیفرنیا است. او مدرک دکترای روانشناسی خود را در سال 2009 از دانشگاه Pepperdine دریافت کرده است. درمان‌های او بیشتر شامل شناخت رفتار‌درمانی و سایر درمان‌های مبتنی بر شواهد برای نوجوانان، بزرگسالان و زوج‌ها است.

Tiffany Douglass, MA

Tiffany Douglass, MA

بنیان‌گذار، مرکز بازیابی سلامت

تیفانی داگلاس بنیان‌گذار مرکز بازیابی سلامت، یک برنامه‌ی JCAHO (کمیسیون مشترک اعتباربخشی سازمان‌های مراقبت سلامت) معتبر درمانی برای معتادان به موادمخدر و الکل مستقر در شهر سن‌خوزه‌‌ی کالیفرنیا، است. او داراری بیش از ده سال سابقه در زمینه‌ی درمان سوء‌مصرف مواد است و به‌خاطر تلاش‌هایش در درمان اعتیاد توانسته است در سال 2019 به‌عنوان سفیر جهانی حسن‌‌نیت انتخاب شود. تیفانی مدرک کارشناسی رشته‌ی روانشناسی خود را در سال 2004 از دانشگاه Emory دریافت کرد و سپس با دریافت مدرک کارشناسی‌ارشد روانشناسی با گرایش رفتار سازمانی و برنامه‌ی ارزیابی در سال 2006 از دانشگاه Claremont فارغ‌التحصیل شد.

Masha Kouzmenko

Masha Kouzmenko

مربی مدیتیشن

ماشا کوزمنکو مربی مدیتیشن و یکی از بنیان‌گذاران شرکتSilicon Valley Wellness در منطقه‌ی خلیج سان‌فرانسیسکو است؛ این مجموعه خدمات آموزشی کل‌گرا از قبیل مدیتیشن ذهن و یوگا را ارائه می‌کند. او دارای بیش از 5 سال سابقه‌ی آموزش یوگا و مدیتیشن است و در مدیتیشن هدایت شده تخصص دارد. ماشا دارای مدرک کارشناسی اقتصاد از دانشگاه کالیفرنیا در برکلی است.

Julia Lyubchenko, MS, MA

Julia Lyubchenko, MS, MA

مشاور بزرگ‌سالان و هیبنوتزیم درمانی

جولیا لیبچنکو مشاور بزرگ‌سالان و یک درمانگر هیبنوتزیم در شهر لوس‌آنجلس ایالت کالیفرنیا است. جولیا بیش از 8 سال تجربه‌ی مشاوره‌ی درمانی با تخصص حل مشکلات عاطفی و رفتاری را دارد و همچنین روشی به‌نام Therapy Under Hypnosis (درمان تحت‌تاثیر هیپنوتیزم) را اجرا می‌کند. او دارای گواهی‌نامه‌ی هیپنوتزیم بالینی از مدرسه‌ی Bosurgi Method و مجوز فعالیت در زمینه‌ی درمان هیپنوتیزمی و روان‌درمانی تحلیلی است. او مدرک دکترای رشته‌ی مشاوره‌ی روانشناسی و درمان ازدواج و خانواده‌ی خود را از دانشگاه بین‌المللی Alliant و همچنین کارشناسی‌ارشد رشته‌ی رشد و روانشناسی کودک را از دانشگاه ایالتی مسکو دریافت کرده است.

بهداشت و سبک زندگی شخصی

Veronica Tharmalingam

Veronica Tharmalingam

طراح مد حرفه‎ای

ورونیکا تارمالینگام یک طراح مد حرفه‌ای است که کسب‌و‌کار مشاوره‌ی مد خود با نام SOS Fashion را در شهر لوس‌آنجلس در کالیفرنیا و پاریس اداره می‌کند. او در زمینه‌ی ساخت کمد‌های شیک و مدرن برای مردان و زنان، بیشتر از 10 سال تجربه دارد. ورونیکا همچنین یک مدل حرفه‌ای است و با برند‌های بین‌المللی مثل Harrods، LVMH و L'Oreal همکاری می‌کند.

Christine George

Christine George

طراح حرفه‌ای مد مو و رنگ مو

کریستین جورج یک طراح حرفه‌ای مد مو و رنگ مو و همچنین صاحب یکی از بهترین بوتیک سالن‌های شهر لس‌آنجلس به‌نام Luxe Parlou در ایالت کالیفرنیا است. کریستین در زمینه‌ی طراحی مد مو و رنگ مو بیش از 25 سال سابقه دارد. او در زمینه‌های کوتاه کردن سفارشی مو، خدمات رنگ موی ویژه، دکلره‌ی تخصصی، های‌لایت کلاسیک و ترمیم و رنگ مو تخصص دارد. کریستین مدرک آرایشگری خود را از مدرسه‌ی زیبایی نیو‌بری دریافت کرده است.

Mia Rubie

Mia Rubie

طراح ناخن

میا روبی، یک طراح ناخن و صاحب استودیوی ناخن Sparkle San Francisco در شهر سان‌فران‌سیسکو در ایالت کالیفرنیا است. او در کار طراحی ناخن و مدیریت بیش از 8 سال سابقه‌ دارد و بیشتر به‌خاطر طرح‌های خلاقانه و دید هنریش در استفاده از رنگ‌ها معروف است. مشتریان او شامل Sephora، Target و Vogue هستند. کار‌های او در جاهایی مثل San Francisco Chronicle و StyleCaster به نمایش گذاشته شده‌اند. او دارای لیسانس مدیریت بازرگانی رشته‌ی کارآفرینی و فعالیت کسب‌و‌کار‌های کوچک از دانشگاه ایالتی سان‌فرانسیسکو است. کار‌های میا در صفحه‌ی اینستاگرامش به آدرس @superflynails قابل مشاهده است.

Laura Martin

Laura Martin

متخصص زیبایی دارای پروانه‌ی رسمی

لورا مارتین یک متخصص آرایشی و زیبایی دارای پروانه‌ی رسمی در جورجیا است. او از سال 2007 به‌عنوان متخصص زیبایی و از سال 2013 به‌عنوان معلم آرایشی و زیبایی مشغول‌به‌کار است.

Ashley Adams

Ashley Adams

متخصص زیبایی دارای پروانه‌ی رسمی

اشلی آدامز یک طراح مد مو و متخصص زیبایی دارای پروانه‌ی رسمی در شهر ایلینوی است. او دوره‌های آموز‌ش‌ آرایشگری خود را در سال 2016 در آموزشگاه John Amico School of Hair Design گذرانده است.

Kiara Hamed

Kiara Hamed

خال‌کوب

کیارا حامد یک هنرمند خال‌کوب در دالاس تگزاس است. او در زمینه‌ی طراحی خال‌کوبی بیش از 9 سال سابقه دارد. کیارا مجوز فعالیت خال‌کوبی خود را در سال 2010 و مدرک کارشناسی کامپیوتر و سیستم‌های اطلاعاتی را در سال 2013 از دانشگاه کلارک آتلانتا دریافت کرده است.

Alicia Ramos

Alicia Ramos

متخصص پوست دارای پروانه‌ی رسمی

آلیسیا راموس یک متخصص پوست دارای پروانه‌ی رسمی و صاحب مرکز Smoothe Denver در شهر دنور ایالت کلوریدا است. او پروانه‌ی فعالیت خود را از دانشگاه زیبایی‌شنایی گیاهی و طبی دریافت کرده است و دوره‌های آموزشی مژه، درماپلنینگ، وکس، میکرودرم ابریژن و پیلینگ شیمیایی را نیز گذرانده است. آلیسیا هم‌اکنون به صد‌ها مشتری خود برای مراقبت و محافظت از پوست مشاوره می‌دهد.

Diana Yerkes

Diana Yerkes

زیبایی‎شناس دارای پروانه‌ی رسمی

دایانا یرکس یک سرپرست زیبایی‌شناس در Rescue Spa در شهر نیویورک‌سیتی ایالت نیویورک است. او عضو انجمن متخصصان مراقبت از پوست (ASCP) و دارای گواهینامه‌هایی از برنامه‌‌های Wellness for Cancer و Look Good Feel Better است. او تحصیلات زیبایی‌شناسی خود را از انستیتوی Aveda و انستیتوی بین‌المللی پوست دریافت کرده است.

Joy Cho

Joy Cho

طراح و متخصص مد، Oh Joy!

جوی چو بنیان‌گذار و مدیر خلاق استودیوی طراحی و برند سبک زندگی Oh Joy! است که در سال 2005 در شهر لوس‌آنجلس کالیفرنیا تاسیس شده است. او تا کنون سه کتاب تالیف کرده است و به کسب‌و‌کار‌های خلاق در سرتاسر جهان مشاوره داده است. جوی به‌مدت دو سال متوالی به‌عنوان یکی از30 فرد تاثیر‌گذار در اینترنت شناخته شده است و حساب کاربری جوی در Pinterest بیشترین تعداد دنبال‌کننده را دارد که تعداد آن‌ها بیشتر از 13 میلیون نفر است.

Michelle Myles

Michelle Myles

طراح خال‌کوبی و شریک Daredevil Tattoo

میشل میلز یکی از مالکین فروشگاه Daredevil Tattoo است که یک فروشگاه خال‌کوبی در محله‌ی Lower East Side در شهر نیویورک است. او بیش از 20 سال تجربه‌ی خال‌کوبی دارد. او همچنین مدیر موزه‌ی خال‌کوبی Daredevil Tattoo، مجموعه‌ی شخصی عکس‌های خال‌کوبی‌های آنتیک یکی از مالکان موزه به‌نام برد فینک است که در طی 27 سال گذشته از خال‌کوبی‌هایی که انجام داده است گردآوری کرده است.

Courtney Foster

Courtney Foster

متخصص زیبایی دارای پروانه‌ی رسمی

کورتنی فاستر یک متخصص زیبایی دارای پروانه‌ی رسمی، متخصص ریزش مو دارای مجوز فعالیت و مربی زیبایی در شهر نیویورک است. کورتنی شرکت مسئولیت محدود Courtney Foster Beauty را اداره می‌کند و کار او مورد توجه برنامه‌هایی مثل The Wendy Williams Show، Good Morning America، The Today Show، The Late Show with David Letterman و مجله‌ی East/West قرار گرفته است. او پروانه‌ی فعالیت آرایشگری خود را پس از گذراندن دوره‌ی آموزشی در مدرسه‌ی زیبایی Empire منهتن از ایالت نیویورک دریافت کرد.

Bianca Cox

Bianca Cox

طراح مد موی حرفه‎ای

بیانکا کوکس یک طراح مد مو، متخصص زیبایی دارای پروانه‌ی رسمی، صاحب مجموعه‌ی The Hair Throne و از صاحبان سالن Bianchi است. سالن‌های او خودشان را به‌خاطر مدرن بودن، خاص بودن و البته هنر و حرفه‌ای بودنشان متمایز می‌دانند. برای دیدن نمونه کار‌های The Hair Throne و طراحی‌های موی Bianca می‌توانی به صفحه‌ی اینستاگرام @hairthrone و برای دیدن صفحه‌ی شخصی او به @biancajcox مراجعه کنی.

Marlon Rivas

Marlon Rivas

آرایشگر حرفه‌ای

مارلون ریواس یک آرایشگر و صاحب آرایشگاه MGX Professional Men's Grooming در منطقه‌ی خلیج سان‌فرانسیسکو است. او همچنین بنیان‌گذار Busystyle.com است. این سایت خدمات نوبت‌دهی آنلاین به مشاغل مرتبط با صنعت آرایگشری و زیبایی را ارائه می‌دهد. مارلون دارای بیش از 15 سال سابقه در زمینه‌ی مدیریت و ارائه‌ی خدمات آرایشگری است.

Madeleine Johnson

Madeleine Johnson

طراح مد مو و متخصص اکستنشن مو

مادلین جانسون یک طراح مد مو و متخصص اکستنشن مو در شهر بورلی‌هیلز کالیفرنیا است. او از طریق سالن آرایشی Violet Salon در بورلی‌هیلز وارد صنعت آرایشگری شده است. مادلین به‌عنوان یک متخصص زیبایی دارای مجوز فعالیت،دارای بیش از شش سال سابقه در زمینه‌ی طراحی مد مو است. او در زمینه‌ی اکستنشن موی میکروبید و اکستنشن چسبی تخصص دارد. مادلین توسط هنرمند مشهور، ویولت ترتی (سالن Chaviv Hair) آموزش دیده است و پروانه‌ی فعالیت آرایشگری خود را از کالج سانتا مونیکا دریافت کرده است.

Ashleigh Grounds

Ashleigh Grounds

آرایشگر و طراح مد مو

اشلی گراندس یک آرایشگر و طراح مد مو در شهر آستین ایالت تگزاس است. اشلی در زمینه‌ی آرایشگری و زیبایی بیش از 11 سال سابقه دارد. او آموزش‌های آرایشگری خود را در شهر دالاس تگزاس گذرانده است و در یک دوره‌ی کارآموزی دو ساله‌ی آرایشگری در سالن آرایشی Toni & Guy در شهر کوالالامپور مالزی شرکت کرده است. اشلی توسط انجمن بین‌المللی آرایشگری به رسمیت شناخته شده است و آرایشگر حرفه‌ای دارای مجوز فعالیت اکستنشن Babe و آرایشگر حرفه‌ای دارای مجوز فعالیت کراتین محصولات Brazilian Blow Out است. اشلی در سال 2012 توسط انجمن بین‌المللی RAW Artists به‌عنوان بهترین آرایشگر شهر آستین شناخته شد و در سال 2020 در رتبه‌بندی Expertise در لیست 20 سالن آرایشی برتر شهر آستین قرار گرفت. کار‌های اشلی همچنین مورد‌توجه مجله‌ی Talentmagazines و رادیو‌های BlogTalkRadio، KXAN و Studio 512 قرار گرفته است.

صنعت خودرو

Andrew Quinn

Andrew Quinn

مکانیک ارشد

اندرو کویین یک مکانیک ارشد در شهر میسوری کانزاس است. او دارای گواهینامه از انجمن خدمات عالی خودرو (ASE) است و بیشتر از 9 سال سابقه‌ی همکاری با شرکت‌هایی مثل Valvoline، Instant Oil Change، National Tire & Battery و Tires Plus را دارد.

Ibrahim Onerli

Ibrahim Onerli

مربی رانندگی

ابراهیم اونرلی، شریک و مدیر مدرسه‌ی Revolution Driving School در شهر نیویورک است که ماموریت آن تبدیل جهان به مکانی بهتر از طریق آموزش رانندگی ایمن است. ابراهیم مدیریت و آموزش یک تیم 8 نفره از مربیان رانندگی را بر‌ عهده داشته و در زمینه‌ی رانندگی تدافعی و رانندگی با خوردو‌های دنده‌ای تخصص دارد.

Jay Safford

Jay Safford

مکانیک ارشد

جی سافرد یک مدیر پروژه و مشاور خودرو است. او دارای رتبه‌ی ممتاز خدمات خودرو (ASE)، عضو انجمن NAFA Fleet Management Association و عضو گروه Ford و همچنین دارای مجوز L1 است. او در زمینه‌ی تعمیرات خودرو بیش از 15 سال سابقه دارد و به‌عنوان مدرس خودور در انستیتوی فنی Lincoln واقع در West Palm Beach ایالت فلوریدا خدمت کرده است.

Chad Zani

Chad Zani

متخصص تمیزکاری ماشین

چاد زانی مدیر فرانشیز Detail Garage است. شرکت Detail Garage، یک شرکت تمیزکاری ماشین با شعبه‎هایی در آمریکا و سوئد است. چاد در شهر لس‌آنجلس کالیفرنیا مشغول‌به‌کار است و در‌حالی‌که شرکتش را سر‌تا‌سر کشور گسترش می‌دهد، از اشتیاق خود به تمیزکاری ماشین برای آموزش دیگران استفاده می‌کند.

ورزش‌ها

Laila Ajani

Laila Ajani

مربی بدن‌سازی

لایلا آجانی، مربی بدن‌سازی و موسس Push Personal Fitness است. این باشگاه بدن‌سازی در منطقه‌ی خلیج سان‌فران‌سیسکو قرار دارد. لایلا در ورزش‌های رقابتی (ژیمناستیک، پاورلیفتینگ و تنیس)، بدن‌سازی، دو‌استقامت و وزنه‌بردای تخصص دارد. او دارای گواهینامه از انجمن ملی قدرت و آمادگی آمریکا (NSCA) و فدراسیون پاورلیفتینگ آمریکا (USAPL) و متخصص ارزیابی حرکات (CES) است.

Michele Dolan

Michele Dolan

مربی خصوصی دارای مجوز فعالیت

میشل دولان یک مربی شخصی دارای مجوز BCRPA در بریتیش کلمبیا است. او از سال 2002 به‌عنوان مربی شخصی و مربی بدن‌سازی مشغول فعالیت است.

Jasper Sidhu, DC

Jasper Sidhu, DC

دکتر طب کایروپراکتیک (اصلاح ستون فقرات با ماساژ)

دکتر سیدو یک متخصص کایروپراکتیک با بیش از20 سال سابقه در شهر تورنتو است. او مدرک دکترای کایروپراکتیک خود را در سال 1994 از کالج Canadian Memorial Chiropractic دریافت کرده است و بعدها یک دوره‌ی 3 ساله را نیز برای دریافت گواهی‌نامه‌ی توانبخشی گذرانده است.

Monica Morris

Monica Morris

مربی شخصی دارای مجوز فعالیت ACE

مونیکا موریس یک مربی شخصی دارای مجوز از ACE (شورای ورزش آمریکا) در منطقه‌ی خلیج سان‌فرانسیسکو است. با بیش از 15 سال سابقه در زمینه‌ی مربی‌گری تناسب‌اندام، مونیکا تمرینات بدنی شخصی خودش را آغاز کرد و در سال 2017 موفق به دریافت مجوز ACE شد. تمرینات او روی تکنیک‌های کششی، حرکات و تمرین‌های گرم کردن و سرد کردن بدن تکیه دارد.

Danny Gordon

Danny Gordon

مربی خصوصی دارای مجوز فعالیت

دنی گوردن یک مربی خصوصی دارای مجوز فعالیت در کالج آمریکایی طب ورزشی (ACSM) و مالک باشگاه بدن‌سازیThe Body Studio for Fitness در منطقه‌ی خلیج سان‌فرانسیسکو است. با بیش از 20 سال سابقه‌ی تدریس و مربی‌گری بدن‌سازی، تمرکز او بیشتر روی آموزش و تمرین‌های نیمه‌خصوصی در باشگاهش است. دنی مجوز فعالیت مربی‌گری خود را از دانشگاه ایالتی کالیفرنیا در خلیج شرقی سان‌فرانسیسکو و کالج آمریکایی طب ورزشی (ACSM) دریافت کرده است.

Laura Flinn

Laura Flinn

مربی شخصی دارای مجوز فعالیت NASM

لارا فلین یک مربی شخصی دارای مجوز از آکادمی ملی ورزشی پزشکی (NASM) است. او مربی کوچینگ عملکرد وزنه‌برداری المپیک آمریکا و همچنین متخصص تغذیه و تناسب‌اندام است. او علاوه بر صلاحیت‌ها گفته شده، مربی تمرین‌های معلق TRX نیز است. لورا برنامه‌ی آموزش شخصی خودش را در خلیج سان‌فرانسیسکو اجرا می‌کند و در زمینه‌هایی مثل کاهش وزن، رشد عضلات، تمرین‌های مناسب قلب و تمرینات قدرتی تخصص دارد.

Kristi Major

Kristi Major

مربی شخص دارای مجوز فعالیت ACE

کریستی میجر یک مربی شخصی دارای مجوز فعالیت ACE (شورای ورزش آمریکا) در منطقه‌ی خلیج سان‌فرانسیسکو است. او در زمینه‌ی مربیگری شخصی بیش از 18 سال تجربه دارد و به‌منظور تمدید مجوز، بیش از 90 ساعت مطالعه در زمینه‌ی تناسب اندام، سلامت، تغذیه و مکمل‌ها داشته است. او دارای مجوز CPR و ACE از انجمن قلب آمریکا و همچنین مدرک کارشناسی در رشته‌ی پخش تلویزیونی است.

Julian Arana, M.S.eD., NCSF-CPT

Julian Arana, M.S.eD., NCSF-CPT

مربی خصوصی دارای مجوز فعالیت

جولین آرانا یک مربی خصوصی و بنیان‌گذار B-Fit Training Studios است که مجموعه‌ای از باشگاه‌های سلامتی و تمرین خصوصی در شهر میامی ایالت فلوریدا است. جولین بیش از 12 سال سابقه‌ در زمینه‌ی مربی‌گری و آموزش خصوصی دارد. او یک مربی خصوصی دارای مجوز فعالیت (CPT) تایید شده توسط شورای ملی قدرت و تناسب‌اندام (NCSF) است. جولیا مدرک کارشناسی فیزیولوژی ورزشی را از دانشگاه بین‌المللی فلوریدا و مدرک کارشناسی‌ارشد رشته‌ی فیزیولوژی با گرایش قدرت و شایسته‌سازی را از دانشگاه میامی دریافت کرده است.

Ashley Mak, DPT

Ashley Mak, DPT

فیزیوتراپیست

اشلی مک یک فیزیوتراپیست و صاحب مرکز کاردرمانی و توان‌بخشی Ashley Mak واقع هوبوکن در نیوجرسی است. او همچنین مدیرعامل مرکز تناسب‌اندام Hudson River و از استادان معین دانشگاه Kean است. با بیش از 7 سال سابقه‌ی فیزیوتراپی، اشلی در زمینه‌ی مدیریت درد و همچنین به حداکثر رساندن عملکرد بدنی تخصص دارد. او مدرک کارشناسی رشته‌ی زیست‌شناسی خود را در 2010 سال از دانشگاه Villanova و مدرک دکترای فیزیوتراپی (DPT) را در سال 2012 از دانشگاه Thomas Jefferson دریافت کرده است.

متفرقه

Bess Ruff, MA

Bess Ruff, MA

کارشناسی‌ارشد، علوم و مدیریت محیط‌‌ زیست، دانشگاه کالیفرنیا سانتا باربارا

بس راف دانشجوی مقطع دکتری جغرافیا در دانشگاه ایالتی فلوریدا است. او مدرک کارشناسی‌ارشد رشته‌ی مدیریت علوم و مدیریت محیط‌زیست خود را در سال 2016 از دانشگاه سانتا باربارا در کالیفرنیا دریافت کرده است. او مدیریت عملیات پیمایشی پروژه‌های برنامه‌ریزی مکانی دریایی در کارائیب را بر عهده داشته و به‌عنوان همکار فارغ‌التحصیل در زمینه‌ی خدمات پشتیبانی تحقیقاتی با گروه شیلات پایدار همکاری کرده است.

Jerry Ehrenwald

Jerry Ehrenwald

رئیس، International Gemological Institute & Graduate Gemologist

جری آرون‌والد، فارغ‌التحصیل گوهر‌شناسی و عضو انجمن ارزیابان آمریکا، یک گوهرشناس فارغ‌التحصیل در شهر نیویورک است. او رئیس سابق موسسه‌ی بین‌المللی گوهر‌شناسی و مخترع U.S.-patented Laserscribe℠ است. این وسیله یک ابزار لیزر برای حکاکی روی الماس به‌منظور ایجاد یک نشان منحصر‌به‌فرد روی آن، مانند DIN (شماره‌ی شناسایی الماس)، است. او عضو ارشد انجمن ارزیابان آمریکا (ASA) و عضو باشگاه Twenty-Four Karat در شهر نیویورک است؛ این باشگاه اجتماعی از 200 نفر از افراد موفق در تجارت جواهرات تشکیل شده است.

Meredith Juncker, PhD

Meredith Juncker, PhD

نامزد دکترای بیوشیمی و زیست‌شناسی مولکولی، دانشگاه ایالتی Louisiana

مردیت یونکر نامزد دکترای بیوشیمی و زیست‌شناسی مولکولی در مرکز علوم بهداشت دانشگاه ایالتی Louisiana است. مطالعات او روی پروتئین و بیماری‌های عصبی متمرکز شده است.

Cory Schifter

Cory Schifter

جواهر‌ساز و ارزیاب جواهرات دارای مجوز فعالیت

کوری شیفتر یک جواهر‌ساز، ارزیاب جواهرات دارای مجوز فعالیت و صاحب جواهر‌سازی Casale در Dongan Hills در جزیره‌ی Staten نیویورک است. جواهر‌سازی Casale به‌خاطر مجموعه‌ی جواهرات برگزیده، برند طراحی، حلقه‌های نامزدی، الماس‌های دارای شناسنامه، جواهرات سفارشی و ساعت‌هایش معروف است. کوری در صنعت جواهر بیش از 10 سال سابقه دارد و یک ارزیاب جواهر دارای مجوز فعالیت است. او به‌خاطر طراحی سفارشی جواهرسازی Casale، مورد‌توجه برنامه‌ی “Got it Made in New York” شبکه‌ی NY1 قرار گرفته است و همچنین در سال 2012 توسط American Express و فیسبوک به‌عنوان یکی از پنج کسب‌و‌کار کوچک برتر کشور شناخته شده است.

نوشتن و ارتباطات

Melessa Sargent

Melessa Sargent

نویسنده‌ی حرفه‌ای

ملیسا سارجنت رئیس سازمان غیر‌انتفاعی Scriptwriters Network است. این سازمان از متخصصان سرگرمی برای آموزش هنر و حرفه‌ی فیلم‌نامه‌نویسی برای تلویزیون، فیلم‌های بلند و رسانه‌های جدید بهره می‌گیرد. موسسه‌ی Network به اعضای خود خدماتی از قبیل برنامه‌نویسی آموزشی و فرصت توسعه و شانس همکاری با متخصصین صنعت را می‌دهد و همچنین مهارت‌های کمی و کیفی نگارش در صنعت سرگرمی را تقویت می‌کند.

Michelle Golden, PhD

Michelle Golden, PhD

دکترای زبان انگلیسی، دانشگاه ایالتی جورجیا

میشل گولدن یک معلم انگلیسی در شهر آتن ایالت جورجیا است. او کارشناسی‌ارشد رشته‌ی تربیت‌معلم هنر‌های زبانی خود را در سال 2008 و دکترای زبان انگلیسی خود را در سال 2015 از دانشگاه ایالتی جورجیا دریافت کرده است.

Rachel Scoggins, PhD

Rachel Scoggins, PhD

دکترای مطالعات ادبی، دانشگاه ایالتی جورجیا

راشل اسکوگینز استادیار مهمان رشته‌ی زبان انگلیسی دانشگاه Lander است. فعالیت‌های راشل در انجمن زبان‌های مدرن آتلانتیک جنوبی و کنفرانس بین‌المللی سواد اطلاعاتی جورجیا ارائه شده است. او مدرک دکترای مطالعات ادبی خود را در سال 2016 از دانشگاه ایالتی جورجیا دریافت کرده است.

Mary Erickson, PhD

Mary Erickson, PhD

دکترای ارتباطات و جامعه شناسی، دانشگاه اورگون

ماری اریکسون استادیار مهمان در دانشگاه غربی واشینگتن است. ماری مدرک دکترای ارتباطات و جامعه‌ی خود را در سال 2011 از دانشگاه Oregon دریافت کرده است. او عضو انجمن زبان‌های مدرن، انجمن ارتباطات ملی و انجمن مطالعات سینما و رسانه است.

Stephanie Wong Ken, MFA

Stephanie Wong Ken, MFA

کارشناس ارشد هنر‌های زیبا، نویسنده‌ی خلاق، دانشگاه ایالتی پورتلند

استفان وونگ کن یک نویسنده‌ است و در کشور کانادا زندگی می‌کند. نوشته‌های استفان توسط Joyland، Catapult، Pithead، Chapel، Cosmonaut's Aventue و بسیاری انتشارات دیگر چاپ شده است. او مدرک کارشناسی‌ارشد رشته‌ی هنر‌های زیبا در نویسندگی خلاق و داستان‌های تخیلی خود را از دانشگاه ایالتی پورتلند دریافت کرده است.

⧼categ_food_and_nutrition⧽

Claudia Carberry, RD, MS

Claudia Carberry, RD, MS

کارشناسی‌ارشد، تغذیه، دانشگاه تنسی در ناکسویل

کلودیا کاربری یک کارشناس متخصص رژیم‌شناسی بیماران پیوند کلیه است و در دانشگاه علوم پزشکی آرکانزاس به بیماران برای کاهش وزن مشاوره می دهد. او از اعضای آکادمی تغذیه و رژیم غذایی آرکانزاس است. کلودیا در سال 2010 مدرک کارشناسی‌ارشد خود را از دانشگاه تنسی در ناکسویل دریافت کرده است.

Andrew Carberry, MPH

Andrew Carberry, MPH

کارشناس سیستم‌های غذایی

اندرو کربری از سال 2008 در حوزه‌ی سیستم‌های غذایی مشغول‌به‌کار است. او دارای مدرک کارشناسی‌ارشد در رشته‌ی بهداشت تغذیه‌ی عمومی و برنامه‌ریزی و مدیریت بهداشت عمومی از دانشگاه Tennessee-Knoxville است.

Steve Masley

Steve Masley

باغبان حرفه‎ای

استیو ماسلی بیش از 30 سال است که در منطقه‌ی خلیج سان‌فرانسیسکو مشغول طراحی و نگه‌داری از باغ‌های گیاهان ارگانیک است. او یک مشاور باغبانی ارگانیک و بنیان‌گذار وب‌سایت Grow-It-Organically است؛ این وب‌سایت به مشتریان و دانش‌آموزان زیر‌و‌بم روش باغبانی گیاهان ارگانیک را آموزش می‌دهد. استیو از سال 2007 تا 2008 در دانشگاه استنفورد به تدریس کشاورزی پایدار مزرعه‌های محلی مشغول بوده است.

Lyssandra Guerra

Lyssandra Guerra

مشاور تغذیه و سلامتی دارای مجوز فعالیت

لیساندرا گئورا یک مشاور تغذیه و سلامتی دارای مجوز فعالیت و بنیان‌گذار مرکز Native Palms Nutrition در شهر اکلند ایالت کالیفرنیا است. او دارای بیش از 5 سال سابقه‌ی مربی‌گری در زمینه‌ی آموزش تغذیه و همچنین تخصص در زمینه‌های غلبه بر مشکلات گوارشی، حساسیت‌های غذایی، میل به شیرینی و سایر مشکلات مرتبط است. لیساندرا مدرک جامع تغذیه‌ی خود را در سال 2014 از کالج Holustic Nutrition and Culinary Arts دریافت کرده است.

کار و امور مالی

Lucy Yeh

Lucy Yeh

مربی امور شغلی و زندگی

لوسی یه یک متخصص منابع انسانی، مسئول استخدام و متخصص مربیگری زندگی (CLC) با بیش از 20 سال تجربه است. با داشتن پیشینه‌ی آموزشی در مربیگری زندگی و کاهش استرس مبتنی بر آگاهی ذهنی (MBSR) در InsightLA ، لوسی برای افرادی با تخصص‌های مختلف در ‌راستای بهبود کیفیت شغلی، روابط شخصی و حرفه‌ای، برند‌سازی شخصی و تعادل زندگی مربی‌گری کرده است.

موسیقی

Patrick Muñoz

Patrick Muñoz

مربی صدا و سخنرانی

پاتریک یک مربی شناخته‌شده‌ی بین‌المللی صدا و سخنرانی است که تمرکز خود را روی سخنرانی عمومی، قدرت صدا، گویش و لهجه، کاهش لهجه، صدا‌گذاری، رفتار و گفتار‌درمانی ‌گذاشته است. او با بازیگران و خواننده‌هایی مثل پنه لوپه کروز، اوا لانگوریا و روزلین سانچز همکاری کرده است. او توسط BACKSTAGE به‌عنوان مربی منتخب صدا و گویش لوس‌آنجلس انتخاب شده است. پاتریک همچنین به‌عنوان مربی صدا و گفتار برای کمپانی دیزنی وTurner Classic Movies فعالیت کرده است و همچنین عضو انجمن مربیان صدا و سخنرانی نیز است.

⧼categ_cleaning_and_organization⧽

Michelle Driscoll, MPH

Michelle Driscoll, MPH

بنیان‎گذار، Mulberry Maids

میشل دریسکول مالک Mulberry Maids در شمال کلورادو است. دریسکول کارشناسی‌ارشد رشته‌ی بهداشت عمومی خود را در سال 2016 از دانشگاه بهداشت عمومی کلورادو دریافت کرده است.

Ilya Ornatov

Ilya Ornatov

خدمات‌دهنده‌ی حرفه‌ای نظافت منزل

ایلیا اورناتوف بنیان‌گذار و صاحب شرکت نظافتی NW Maids در شهر سیاتل ایالت واشینگتن است. ایلیا NW Maids را در سال 2014 بنیان‌گذاری کرد و تاکید او بر قیمت‌های مشخص، سهولت در رزور آنلاین و ارائه‌ی تمام سرویس‌های نظافتی است.

⧼categ_natural_medicine⧽

Lisa Bryant, ND

Lisa Bryant, ND

پزشک طبیعی دارای مجوز

دکتر لیزا بریانت یک پزشک طبیعی و متخصص طبیعی‌درمانی است که در شهر پورتلند ایالت اورگون فعالیت می‌کند. او دکترای طب طبیعی خود را از کالج ملی طب طبیعی پورتلند دریافت کرده است و دوره‌ی پزشکی طبیعی خانواده را نیز در همان دانشگاه و در سال 2014 به اتمام رسانده است.

Zora Degrandpre, ND

Zora Degrandpre, ND

دکتر طبیعت‌درمانی

دکتر دگراندپری یک متخصص طبیعت درمانی در شهر ونکور ایالت واشینگتن است. او همچنین یکی از داوران اعطاء بورسیه تحصیلی موسسه‌ی ملی سلامت و مرکز ملی پزشکی مکمل و جایگزین است. او تخصص دکترای طب طبیعی خود را در سال 2007 از کالج ملی طب طبیعی دریافت کرده است.

⧼categ_child_care_and_families⧽

Elvina Lui, MFT

Elvina Lui, MFT

مشاور ازدواج و خانواده

الوینا لویی یک مشاور ازدواج و خانواده با تخصص در زمینه‌ی مشاوره‌ی روابط در خلیج سان‌فرانسیسکو است. او در سال 2007 کارشناسی‌ارشد مشاوره‌ی خود را از Western Seminary دریافت کرده است و زیر‌نظر انیستیتو Asian Family Institute در سان‌فرانسیسکو و New Life Community Service در سانتا‌کروز آموزش دیده است. او بیش از 13 سال سابقه‌ی مشاوره دارد و در زمینه‌ی مدل کاهش آسیب آموزش دیده است.

Moshe Ratson, MFT, PCC

Moshe Ratson, MFT, PCC

مشاور ازدواج و خانواده

موشه راتسون مدیر اجرایی مرکز مشاوره‌ی ازدواج و خانواده‌‌ی spiral2grow است. این مرکز یک کلینیک مربی‌گری و مشاوره درشهر نیویورک است. موشه مربی حرفه‌ای تایید شده‌‌ی فدراسیون بین‌المللی مربیان (PCC) است. او کارشناسی‌ارشد مشاوره‌ی ازدواج و خانواده‌‌ی خود را از کالج Iona دریافت کرده است. موشه همچنین عضو بالینی انجمن ازدواج و خانواده‌درمانی آمریکا (AAMFT) و عوض فدراسیون بین‌المللی مربیان (ICF) است.