تا حالا شده از عشقت دور بیفتی؟ اگر فرسنگ‌ها هم از او دور بیفتی باز می‌توانی پراحساس و رمانتیک باشی. می‌توانی یادبگیری چطور مکالمات تلفنی عاشقانه‌ای داشته باشی، توصیه‌هایی هم برای فرستادن متن‌های عاشقانه وجود دارد که به زنده نگه داشتن عشقتان کمک می‌کند حتی اگر نمی‌توانید کنار هم باشید.

روش 1
روش 1 از 2:

داشتن مکالمات عاشقانه

 1. 1
  به او بگو چه چیزهایی را دوست داری . می‌خواهی پای تلفن به عشقت ابراز محبت کنی؟ از او تعریف کن. به او بگو که دائم به چیز خاصی که خیلی دوست داری فکر می‌کنی: از خصوصیتی خاص و منحصربه‌فرد که در او هست تعریف کن. [۱]
  • از شخصیتش تعریف کن. مثلا بگو "دوست دارم با تو حرف بزنم. تو همیشه به من انرژی می‌دی."
  • از ظاهرش تعریف کن. مثلا بگو "دائم چشم‌هات در نظرم میاد. دلم برات تنگ شده."
  • از خصوصیاتش تعریف کن. مثلاً بگو "بوسه‌هات خیلی شیرینه، کاش الآن اینجا بودی می‌بوسیدمت."
 2. 2
  برای ملاقات‌‌های بعدی برنامه‌ریزی کنید. اگر در حال حاضر نمی‌توانید در کنار هم باشید، حداقل می‌توانید برای کارهای آینده برنامه‌ریزی کنید. درباره‌ی قرارهای آینده‌تان حرف بزنید، جاهای دور و نزدیکی که با هم خواهید رفت. [۲]
  • پای تلفن از یک سفر دوتایی رویایی حرف بزنید و درموردش خیال‌پردازی کنید. اگر می‌توانستید به هرجا که دلتان خواست سفر کنید، کجا می‌رفتید؟ ساحل؟ سفر دریایی؟ کوهستان؟ درمورد همه‌ی اینها حرف بزنید.
  • برای قرارهای روزانه هم برنامه‌ریزی کنید. درمورد اینکه به رستورانی دنج بروید و در گوشه‌ای با هم خلوت کنید حرف بزنید. فقط درمورد خودتان صحبت کنید.
  • یکی از راه‌های افزایش اشتیاق جنسی همسر، صحبت در مورد کارهایی است که می‌خواهید شب انجام دهید. به عشقت دقیقاً بگو چه کار می‌خواهی بکنی، با تمام جزئیات.
 3. 3
  درباره‌ی لحظات خوشی که با هم داشته‌اید حرف بزن. یک راه دیگر برای داشتن یک مکالمه‌ی تلفنی خوب، یادآوری خاطرات است. درباره‌ی قرارهای خاطره‌انگیزی که قبلاً داشتید یا کارهای مهمی که با هم انجام داده‌اید حرف بزنید. [۳]
  • درباره‌ی اولین باری که همدیگر را دیدید یا اولین چیزی که نظرت را به او جلب کرد حرف بزن. خوب است همیشه روزهای اول آشنایی‌تان را یادآوری کنید.
  • راه دیگری برای افزایش اشتیاق جنسی همسرت می‌خواهی؟ درمورد کارهایی که چند شب پیش انجام داده‌اید حرف بزن. به او بگو کدام حرکاتش تحریک‌کننده‌تر بوده و آنها را بیشتر دوست داشته‌ای تا مطمئن شوی که باز هم آنها را تکرار می‌کند.
 4. 4
  با هم خیال‌پردازی کنید. بعضی وقت‌ها تلفن فرصت مناسبی است تا درمورد چیزهایی صحبت کنی که حرف زدن درمورد آنها به‌صورت حضوری برایت سخت است. موقعی که پای تلفن با هم گپ می‌زنید، احتمالاً راحت‌تر می‌توانی درمورد روابط جنسی‌تان صحبت کنی. درمورد چیزهایی که می‌خواهی امتحان کنی به او بگو و این که چه چیزی تو را به انجام آن تحریک می‌کند.
  • اگر هنوز با هم رابطه‌ی جنسی ندارید یا حتی اگر دارید، عشق‌ورزی تلفنی می‌تواند تجربه‌ی جدیدی برایتان باشد.
 5. 5
  مرتب با هم قرار تلفنی بگذارید. اگر مجبورید دائم از هم دور باشید، بد نیست که به‌طور مرتب با هم قرار تلفنی داشته باشید، تا باز هم بتوانید احساس کنید که زمان ارزشمندی را در کنار هم گذرانده‌اید. قرار بگذارید هر روز نیم تا یک ساعت یکدیگر را در جریان کارهایی که انجام داده‌اید قرار دهید و درمورد برنامه‌هایتان صحبت کنید. [۴]
  • می‌توانید هر روز با هم صحبت کنید، ولی اجباری نیست. اگر مجبور هستید مدت زیادی از هم دور باشید، با هم صحبت کنید و ببینید چقدر می‌توانید تلفنی با هم وقت بگذرانید.
 6. 6
  موقع صحبت تلفنی کار مشترکی را هم‌زمان انجام دهید. یک راه عالی برای صرف وقت در قرار تلفنی، انجام یک کار مشترک در حالی است که با هم صحبت می‌کنید. یک کار سرگرم‌کننده و آسان را انتخاب کنید تا بتوانید جایی در خانه آن را انجام دهید و موقع کار هم تلفن را روی بلندگو بگذارید و با هم حرف بزنید. در این صورت مثل این است که در کنار هم هستید، با وجود این که نیستید. [۵]
  • یک قسمت از برنامه‌ی تلویزیونی یا بازی مورد علاقه‌تان را با هم تماشا کنید و پای تلفن درباره‌ی آن صحبت کنید. فیلم مورد علاقه‌تان را با هم تماشا کنید حتی اگر بیشتر زمان را مجبور به سکوت باشید، تقریباً مثل این که در کنار هم نشسته و فیلم می‌بینید.[۶]
  • یک دستور غذایی را انتخاب کنید و سعی کنید هم‌زمان آن را درست کنید. طی کار با هم صحبت کنید و به خراب‌کاری‌ها و موفقیت‌هایتان بخندید. وقتی که کار خود را تمام کردید، از نتیجه‌ی کار عکس بگیرید و برای هم بفرستید و ببینید کار چه کسی بهتر است.
  • اگر امکانش را دارید از اسکایپ یا سایر برنامه‌های چت ویدیویی استفاده کنید، نتیجه خیلی بهتر خواهد شد. حتی اگر چیزی نگویید، مثل این است که با هم یک جا هستید.
 7. 7
  مهم این است که پای تلفن با هم باشید. حتی اگر واقعاً چیزی برای صحبت کردن وجود نداشته باشد، اینکه با هم از طریق تلفن در تماس هستید رفتاری عاشقانه است. حتی اگر زمان زیادی به سکوت بگذرد، همین که حس کنید با هم هستید حال‌وهوای مطبوع و عاشقانه‌ای دارد، حتی اگر فرسنگ‌ها از هم دور باشید. قبل از خواب تلفن را روی بالش بگذارید و با هم حرف بزنید. [۷]
  • در بعضی کشورها مکالمه‌ی تلفنی در صورتی که از یک شرکت خدمات تلفنی مشترک استفاده کنید مجانی یا خیلی ارزان است، اگر چنین امکانی دارید، سعی کنید از یک سرویس مشترک استفاده کنید تا اگر خواستید فقط به نفس کشیدن همدیگر گوش کنید، هزینه‌ی مکالمه‌تان کمتر شود. اگر مواظب مخارج نباشید، این کار به جای اینکه رفتاری عاشقانه باشد هدر دادن مقدار زیادی پول و زمان خواهد بود.
  نکته از طرف متخصص
  John Keegan

  John Keegan

  مربی برقراری روابط و آشنایی
  جان کیگان یک مربی برقراری روابط و آشنایی و سخنران انگیزشی در شهر نیویورک است. او مجموعه‌ی Awakened Lifestyle را اداره می‌کند، جایی‌که از تجربیات و مهارت‌هایش برای برقراری روابط، جذابیت و پویایی اجتماعی به دیگران کمک می‌کند تا بتوانند شریک زندگیشان را پیدا کنند. او در سطح بین‌الملل، از لس‌آنجلس تا لندن و از ریودوژانیرو تا پراگ، کارگاه‌های دوست‌یابی برگزار می‌کند. فعالیت‌ها و کارهای او مورد‌توجه نشریات New York Times ،Humans of New York و Men's Health قرار گرفته است.
  John Keegan
  John Keegan
  مربی برقراری روابط و آشنایی

  بهترین کاری که می‌توانی پای تلفن انجام بدهی، گوش دادن است. اگر با همسرت صحبت می‌کنی، چیزی که واقعاً می‌خواهد این است که بفهمد واقعاً به حرف‌هایش گوش می‌دهی. به همین دلیل است که با تو رابطه پیدا کرده، این که در هر موقعیتی که هست، به حرف‌هایش گوش بدهی و درکش کنی.

روش 2
روش 2 از 2:

ارسال پیام‌های عاشقانه

 1. 1
  بگذار بفهمد که در طول روز به فکرش هستی. اگر مجبورید از هم دور باشید و نمی‌توانید واقعاً پای تلفن صحبت کنید، ارسال پیامی کوتاه مثل "به یادت هستم" راه بسیار خوبی است که به او یادآوری کنی در فکرش هستی. بعضی از متن‌های عاشقانه که می‌توانی در طول روز برایش بفرستی را در زیر ببین: [۸]
  • "امروز صبح خیلی خوشگل شده بودی. فکرت از سرم بیرون نمی‌ره."
  • "طاقت ندارم امروز تا دیدنت صبر کنم! لحظه‌شماری می‌کنم."
  • "همکارم سرکار دائم از گربه‌های نازش حرف می‌زنه. دلم برات تنگ شده."
  • "از صبح دارم به دیشب فکر می‌کنم. کاش زودتر دوباره تکرار بشه."
 2. 2
  در طول روز به او دلگرمی بده. اگر می‌دانی قرار است روز سختی را در محل کار یا تحصیل داشته باشد، در طول روز به او دل‌گرمی بده. این کمک می‌کند تا یادآوری کنی که از او حمایت می‌کنی و به او اهمیت می‌دهی. می‌توانی از متن‌هایی شبیه به اینها استفاده کنی:
  • " اِجرات عالی میشه، مطمئنم. موفق باشی!"
  • "توی آزمون موفق باشی. به یادت هستم."
  • "فقط سه ساعت مونده تا برگردی خونه."
  • "تا آخر هفته چیزی نمونده. تو می‌تونی!"
 3. 3
  همدیگر را در جریان کار یکدیگر قرار بدهید. وقتی در طول روز از هم جدا هستید، بد نیست بدانی که مشغول چه کاریست. در روز چند بار پیام بفرست و بپرس چه کار می‌کند. همدیگر را در جریان کار هم قرار بدهید:
  • "مقاله‌ام را همین الان تمام کردم. اوه، یعنی بالاخره تموم شد؟ طاقت ندارم تا شب برای دیدنت صبر کنم."
  • "امروز دانشگاه خیلی قشنگه، پر از گل و پرنده‌س! کاش اینجا بودی و می‌دیدی."
  • "وقتی رسیدم شرکت، رضا ته کیک رو درآورده بود و هیچی چای هم واسه من کنار نذاشته بود! الان دارم تو اینترنت چرخ می‌زنم و وقت می‌گذرونم. تو چکار می‌کنی؟"
  • "امروز صبح همه تو مترو عنق بودن. آخه اول هفته‌س. تو چطوری؟"
 4. 4
  یک قرار پیش‌بینی‌نشده بگذار. وقتی بیرون از خانه‌ای و وقت خالی پیدا می‌کنی، یک پیام برایش بفرست و بپرس فرصت دارد. این کار معمولاً موقعی خوب است که قبلاً با هم قرار داشته‌اید ولی برای اولین قرار مناسب نیست. این راه ساده و سریعی برای ملاقات و برنامه‌ریزی کارهای دیگر است:
  • "وقتی از سر کار برگشتی خونه، برات پیتزا بیارم؟"
  • "امروز می‌رم مرکز شهر. میای بریم جای همیشگی یه چیزی بخوریم؟"
  • "روز مزخرفیه. خوب می‌شه اگر شب همدیگه رو ببینیم، دو تایی با هم. اتاق تاریک ... بشینیم یه فیلم عالی ببینیم. باشه؟"
  • "روز قشنگیه! بیا بریم پارک قدم بزنیم."
 5. 5
  عکس بفرست. اگر تیپت خوب است، برایش چند عکس بفرست و دلبری کن. اگر به چیز خنده‌داری برمی‌خوری، از آن عکس بگیر و برایش بفرست تا او هم با تو بخندد. فرستادن عکس راه خوب و سریعی برای تماس بدون نیاز به کارهای اضافی است.
  • مواظب عکس‌هایی که می‌فرستی باش. اگر برایش عکس می‌فرستی، دقت کن که شناخت درستی از خلق‌وخوی او داشته باشی. فرستادن عکس‌های برهنه اصلاً عاشقانه نیست و می‌تواند خطرناک باشد.
 6. 6
  زیاد از حد متن نفرست. فرستادن چند پیام در روز خیلی خوب است، اما دقت کن برای مواقعی که با هم هستید هم حرفی باقی بماند. اگر همه‌ی حرف‌ها را با پیام برایش بفرستی، موقع قرار چیزی برای گفتن نداری. بعضی افراد از اینکه در روز صدها پیام دریافت کنند لذت می‌برند اما تماس مداوم برای بعضی دیگر ممکن است آزاردهنده باشد. رابطه‌ها با هم تفاوت دارد. دقت کن او چقدر پیام می‌فرستد و سعی کن خودت را با او هماهنگ کنی تا همدیگر را نرنجانید. [۹]

در مورد ویکی‌هاو

John Keegan
به‌طور مشارکتی نوشته شده با همکاری:
مربی برقراری روابط و آشنایی
این مقاله با همکاری John Keegan به‌طور مشارکتی نوشته شده. جان کیگان یک مربی برقراری روابط و آشنایی و سخنران انگیزشی در شهر نیویورک است. او مجموعه‌ی Awakened Lifestyle را اداره می‌کند، جایی‌که از تجربیات و مهارت‌هایش برای برقراری روابط، جذابیت و پویایی اجتماعی به دیگران کمک می‌کند تا بتوانند شریک زندگیشان را پیدا کنند. او در سطح بین‌الملل، از لس‌آنجلس تا لندن و از ریودوژانیرو تا پراگ، کارگاه‌های دوست‌یابی برگزار می‌کند. فعالیت‌ها و کارهای او مورد‌توجه نشریات New York Times ،Humans of New York و Men's Health قرار گرفته است. این مقاله ۱۴٬۴۶۹بار مشاهده شده است.
از این صفحه ۱۴٬۴۶۹بار بازدید شده‌است.

آیا این مقاله کمکتان کرد؟